Set skluzavka Toboggan XS délka 90 cm Smoby a kbelík set s rybářskou udicí od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan XS a kbelík setu Auta pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitní skluzavky Toboggan XS pro děti a z krásného kbelík setu Auta a rybářskou udicí. Tyto se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy.

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby s pohádkovým motivem z oblíbené pohádkové postavy je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit. Jedinečnou vlastností dětské skluzavky XS Toboggan je anti UV filtr, který chrání povrch plastu pro slunečním zářením a zajišťuje tak, že barvy zůstanou krásně svěží během dlouhých let. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, kde se dá napojit hadice. Děti se kloužou a mají svůj vlastní malý tobogan. Stupínky dětské skluzavky jsou protiskluzové, bezpečné, jakož i její celá stabilita. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Šířka plochy na klouzání je 38 cm. Má nosnost 20 kg.

Kbelík set do písku Auta Mondo s konví 5 dílů (výška 14 cm) od 18 měsíců

Mondo set pro děti do písku obsahuje 5 kusů nářadí. Dětský set do písku v kbelíku se skládá z plastového kbelíku, hrabiček a lopatky, sítka a konve na vodu se zajímavým motivem z pohádky Auta. Set do písku pro děti je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů.

Rybářská udice s třemi kachničkami Écoiffier s košíkem od 18 měsíců

Écoiffier rybářská udice s 3 kachničkami je moderní plastový rybářský set, který je ideální nejen na venkovní použití, ale i do bytu, zahrádky nebo do dětského bazénu. Rybářský set pro děti obsahuje modrou udici s lankem a se žlutým háčkem a tři malé rozkošné kachničky, které jsou vyhotoveny v červené, žluté a modré barvě. Součástí setu je i oranžová síť, do které se dají kachničky po lovu zachytit. Kačenky mají nad zády praktický otvor, do kterého se háček zachytí a děti je budou snadno vytahovat z vody, přičemž si procvičí nejen reflexy, ale také svou zručnost a trpělivost. Tento set je výborná hračka pro všechny malé rybáře od 18 měsíců.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*50*75 CM
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...