Set školní tabule Smoby magnetická oboustranná s 80 doplňky a Hravá kuchařka Chef Cukrárna

Popis produktu

Psaním na tabuli se dětičky připravují na školu, ale zároveň si procvičují jemnou motoriku a své výtvarné schopnosti. Set hraček obsahuje vše, co na to děti budou potřebovat. Set obsahuje dětskou magnetickou tabuli Smoby a Hravou kuchařku Chef Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek, takže si na své přijdou i mlsné dětičky. Hračky jsou vhodné pro dětičky od 3 let a nyní je můžete mít za zvýhodněnou cenu.

Dětská magnetická tabule Activity Smoby oboustranná s 80 doplňky růžová

Dětská magnetická oboustranná tabule Activity Smoby je vysoká 105 cm. Z jedné strany je magnetická, na kterou dítě může kreslit pomocí smazatelné fixky nebo vytvářet obrazce z magnetických písmen, počítat příklady s pomocí magnetických číslic. Učí se vymýšlet slova, spojovat věty, učí se rozeznávat barvy a písmena. Druhá strana tabule je klasická, přizpůsobená na psaní křídou. Je to moderní a krásná školní tabule pro děti, která se dá jednoduše a pohodlně složit a uložit.

Její krásná barevná kombinace pastelové růžové barvy s kovovým nožičkami zapadne do dětského pokoje a rozzáří ho. Tabule na kreslení je vhodná pro děti od 3 let. Má stabilní kovovou konstrukci a na nožičkách se nacházejí měkké plastové ochranné prvky, které chrání podlahu a koberec před poškrábáním a poškozením, a zároveň mají protiskluzový účinek a podporují celkovou stabilitu dětské tabule. Pod plochou na kreslení se z obou stran nachází prostor na odkládání psacích potřeb a doplňků.

Hravá kuchařka Chef Smoby Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek od 5 let

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek je geniální přístroj na výrobu domácích čokoládových lízátek podle přiložených receptů. Dětská cukrárna je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a své dokonalé výtvory je potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastnoručně vyrobených a ozdobených lízátek ze sladké čokolády, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu. Francouzský výrobce hraček Smoby myslel i na zábavu dětí.

Čokoládovou směs si do dokonalých kuliček děti zformují pomocí přístroje umístěného ve vrchní části továrny na sladkosti a následně je spouštějí po modrém tobogánu do misky. Zdobení lízátek z čokolády bude velkou zábavou pomocí přístroje na zdobení, ve kterém se nacházejí pestrobarevné ozdůbky různých tvarů. Součástí této úžasné kreativní sady pro děti jsou dvě nádoby na čokolády, dále přístroj na výrobu lízátek s nástrojem na formování dokonalých kuliček, zařízení na zdobení, tobogan s velkou miskou, naběračky, lžička, modrá miska, talířek, plastové tyčinky na zdobení i plastové tyčinky na lízátka jakož i stojan, do kterého si děti hotová lízátka uloží. Rozměry přístroje na výrobu lízátek z čokolády jsou 41*23*22 cm.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*54*105 cm
Celková výška105 cm
Rozměry balení55*10*60 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,6 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...