Set školní tabule na hraní Smoby oboustranná magnetická s 59 doplňky a taburetka KidStool modrá

Popis produktu

V tomto cenově výhodném setu najdete originální školní tabuli s 80 doplňky a krásnou taburetku KidStool, které spolu krásně ladí a zabaví děti od 3 let. Francouzský výrobce Smoby spojuje ve svých produktech pravý francouzský design, prvotřídní kvalitu a odolnost. Set hraček u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, logické uvažování. Se setem hraček se zabaví i několik dětí, sourozenci i kamarádi.

Školní magnetická tabule Smoby oboustranná s kovovou konstrukcí, poličkou a 59 doplňky

Smoby tabule na kreslení pro děti je 125 cm vysoká magnetická oboustranná tabule pro děti. Dětská magnetická tabule je vyrobena z kvalitního, odolného plastu, který je příjemný na dotek, produkt má navíc různé certifikáty odolnosti a kvality. Z jedné strany se dá na tabuli psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají setřít hadříkem nebo houbou, což vám ušetří haldy papíru. Pod tabulí je polička na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, která je praktická i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Tabule pro děti roste spolu s vaším dítětem. Polička na uložení tužek a pomůcek se dá uzavřít, a tak dítě neztratí žádnou z nich, což je jednoduché a praktické na úklid.

Balení magnetické tabule je dodáváno se setem magnetických písmenek, pera, které se dá smazat, setem barevných kříd a houbou. Tabule pro děti je provedena v krásné modré barvě s červenými detaily a s pěkným ozdobným motivem, takže je vhodná zejména pro chlapce. Spolu obsahuje 59 doplňků, které zaručují dětem dlouhé hodiny zábavy a kreativního kreslení, psaní nebo her s magnetkami, s nimiž mohou vytvářet obrazce. Při hře si děti cvičí fantazii a kreslicí schopnosti. Konstrukce tabule pro děti je kovová a dá se prakticky složit na malý rozměr, díky čemuž je skladná. Díky protiskluzovým nožičkám je dětská oboustranná tabule velmi stabilní a bezpečná.

Taburetka pro děti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrem 27 cm výška, nosnost 50 kg od 18 měsíců modrá

Taburetka pro děti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolek nebo taburetka k sezení pro všechny děti od 18 měsíců. Taburetka vyrobena z kvalitního plastu UV filtr, takže její barvy nevyblednou ani na slunci, a bílá zůstane opravdu bílou, aniž by zežloutla. Výška dětské taburetky je 27 cm a má nosnost 50 kg. Tuto multifunkční taburetku mohou chlapci a holčičky využívat i jako stolek, takže její použití je opravdu univerzální.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Hračky Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*63*125 cm
Celková výška125 cm
Rozměry balení60*11*72 cm
Rozměry kreslící plochy54*51 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,48 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.