Set školní lavice Máša a medvěd Smoby s 20 doplňky a výtvarný set v kufříku s 60 doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček s pohádkovým motivem Máša a medvěd školní lavice s lavičkou a souprava na kreslení v kufříku je fantastická souprava hraček, která se hodí pro všechny tvůrčí holčičky ve věku od 2 let. Dětský stůl na kreslení a výtvarný set v kufříku tvoří jedinečné centrum pro zábavu a tvůrčí aktivity dětí. Tyto úžasné hračky s oblíbeným motivem populární pohádky Máša a medvěd pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. V hračkách Smoby se spojuje francouzský cit pro krásu, jedinečnost a také léty ověřená kvalita. Ta je spojena se zaručenou bezpečností dětí během zábavných a veselých her s hračkami Smoby. Soupravou kreativních hraček potěšíte děti dvojnásobně a vám udělá radost výhodná cena.

Školní lavice Máša a medvěd Smoby s 20 doplňky růžovo-žlutá

Dětská školní lavice s motivem pohádky Máša a medvěd je krásná růžovo-žlutá lavice s lavičkou na kreslení a psaní pro malé dívky. Lavice pro děti obsahuje celkem 20 doplňků jako nálepky a omalovánky. Deska na kreslení a psaní je mírně nakloněná pro pohodlné používání a na její ploše je krásný velký obrázek Máši z pohádky Máša a medvěd. Lavice je vyrobena z pevného a odolného plastu, který má velmi dlouhou životnost. Dětská školní lavice je skvělou pomůckou pro děti v předškolním a mladším školním věku, kde si mohou procvičovat učivo nebo kreslit. Rozměry dětské lavičky pro děti jsou 56*57*52 cm.

Na vrchní části desky je místo na tužky, štětce a barvičky. Je to ideální lavice pro děti, vhodná od 2 let. Se školní lavicí se dítě může hrát na výuku ve škole a připravovat se tak na den, kdy zasedne do opravdové školní lavice. Dítě si navíc sezením v lavici pěstuje návyk jako zdravě a správně sedět. Pod deskou školní lavice pro děti je opěrka na nohy. Dětská lavice obsahuje úložný prostor, kam si děti mohou odložit drobnosti, psací potřeby a podobně. Děti si psaním a kreslením rozvíjejí fantazii, manuální zručnost ovládat fix a křídy v ručičkách, koncentraci a umělecké vlohy.

Výtvarný set pro děti Máša a medvěd Smoby v kufříku s 60 doplňky

Výtvarný set pro děti Máša a medvěd je skvělá souprava pomůcek na kreslení s pohádkovým motivem, která je vhodná pro dívky od 3 let. Pohádka Máša a medvěd je dnes mezi dětmi velmi populární, proto se kreslicí pomůcky s tímto motivem budou líbit každému děťátku. Dětská souprava na kreslení přichází ve stylovém růžovo-zeleném kufříku, který je vyzdoben obrázky z pohádky. Součástí sady jsou fixy, barvičky, pohádkové nálepky, omalovánky. V kufříku je spolu 60 doplňků.

Kreslením a manipulací s fixy se rozvíjí jemná motorika dětí, také jejich představivost a kreativita. Kufřík má ručku, děti si ho tedy mohou snadno vzít kamkoli s sebou. Děti se díky pohádkové soupravě na kreslení rozvíjejí hravým způsobem, proto neváhejte a zakupte i vy svým ratolestem tento krásný výtvarnice set pro děti. Kreativní sada na kreslení díku svému jedinečnému provedení a množství doplňků pro kreativní tvoření upoutá každé dítě a je to skvělý dárek pro malé umělce.

Smoby je kvalitní francouzský výrobce nádherných plastových hraček pro děti. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Sada dětského stolu a kreativní kreslící soupravy je skvělá souprava hraček pro děti. Díky svému jedinečnému provedení a motivu oblíbené pohádky Máša a medvěd upoutají každé děťátko. Množství doplňků zajistí neopakovatelnou hru dětí na dlouhé hodiny.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*57*52 cm
Rozměry balení59*17*69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,63 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...