Set škola pro předškoláky School Smoby Hra na učitele a žáka se spolužáky

Popis produktu

Škola pro předškoláky Hra na učitele a žáka se spolužáky je fantastická sada hraček pro chlapce a dívky již od 3 let. Nadčasový set hraček nabízíme za skvělou cenu, takže potěší nejen děti, ale také rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na učitele a žáky, objevují nová písmena, čísla, hravým způsobem získávají správné učící návyky. Při hře se vzdělávacími hračkami si rozvíjejí i logické myšlení, soustředění a jemnou motoriku, získávají sebevědomí a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Škola pro předškoláky School Smoby Hra na učitele a žáka se spoustou naučných her a 80 doplňky

Škola pro předškoláky od francouzského Smoby představuje vynikající dárek všechny děti, které zažijí typický den ve školce, se sourozenci a kamarády si zahrají na povolání učitelů a žáků. K dispozici budou mít velkou školní stěnu, na které jsou umístěny hodiny, oboustranná tabule, na kterou je možné psát křídou a fixou, velké kolo pro procvičení znalosti čísel a zároveň plánovač aktivit, obrázek vláčku s jednotlivými měsíci v roce, klipy pro uchycení papírů s kresbami, poličky na odkládání doplňků a ještě mnohem víc. Skládací třída je vyrobena z kvalitních a odolných plastů, přičemž její stabilní celokovový rám se 4 nožkami lze velmi jednoduše složit do rozměrů 111*41 cm a uložit do skříně či schovat pod postel.

Vaši nejmenší budou mít k dispozici 80 doplňků, mezi kterými najdou smazatelnou černou fixku, hadřík, magnetická čísla, písmena a symboly, 4 designové karty s obrázky stromků pro správné určení ročního období, 4 kartičky pro určení aktuálního počasí, 8 kartiček žáků se jmény, které učitel rozdělí podle jejich docházky pod symbol se školní taškou nebo symbol s domem. Kartičky z tvrdého kartonu mají na zadní straně suchý zip, díky čemuž se snadno připevní na tabuli. Děti si procvičí i cizí jazyk – s kartičkou pro určování dnů v týdnu objeví slovíčka ve francouzštině a angličtině. Se 7 kartičkami aktivit určí učitel žákům jejich další program – fotbal, oběd, malování, čtení, učení, spánek nebo hudební výchovu. Děti se také výborně zabaví při skládání postavičky, také se naučí rozeznávat různé geometrické tvary.

Školní lavice se žáky Classroom Smoby dva stoly a dvě děti s pohyblivýma rukama

Školní lavice se žáky Classroom od francouzského výrobce Smoby je vynikající doplněk k dětské škole, s nímž se však dá hrát i samostatně na povolání učitelů. Chlapce a dívky od 3 let potěší 2 žáci (chlapec a děvče), kteří jsou vyrobeni z pevného a odolného kartonového materiálu. Jejich pravá ruka je vybavena otočným kloubem, takže se dokáží přihlásit, když znají správnou odpověď na učitelovu otázku. Díky praktickým stolkům a sadě 35 doplňků budou připraveni na každý školní den. K dispozici mají různé studijní materiály, jako jsou tabulky a různé veselé obrázky pro vytváření logických asociací.

Po vyučovací hodině si mohou dát lavice k sobě a vychutnat si školní oběd. Žáci využijí jídelní příbory, talířky, skleničky a repliky jídel: zeleninové listy, kuřecí stehno, volské oko, pomeranč, jablíčko, koláček, pizzu a rajče. Z nich si dokážou připravit chutný a zdravý oběd. Po uplynutí obědové přestávky může být vyučování ukončeno nebo bude jejich učitel pokračovat v učební látce. Dítě sřitom si samo rozvíjí logické myšlení, učí se správně vyjadřovat a vysvětlovat nové učivo z pozice učitele či spolužáka.

Při hře na učitele objevuje svět dospělých a získává pocit zodpovědnosti. Modely postav pomohou dětem překonat bázlivost, budou s lehkostí a sebevědomě vystupovat před budoucími spolužáky a učiteli. Edukativní lavice se žáky slouží jako výchovná metoda, díky které se dítě může v domácím prostředí připravit na každodenní život ve škole a zbaví se trémy. Rozměry produktu jsou 32*10*60 cm. Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Celková délka135 cm
MagnetickéAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,9 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.