Set škola pro předškoláky School Smoby Hra na učitele a žáka s náhradními magnetkami 48 ks ABC a 48 ks čísla

Popis produktu

Škola pro předškoláky Hra na učitele s bohatou sadou magnetických písmenek, čísel a znaků od francouzského Smoby je perfektní volbou pro všechny zvídavé a šikovné děti od 3 let. Nadčasovou sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na žáky a učitele, hravým způsobem se budou učit abecedu, seznámí se s čísly a znaky. Při hře na povolání si rozvíjejí i logické myšlení, soustředění, jemnou motoriku a získávají nové vědomosti.

Škola pro předškoláky School Smoby Hra na učitele a žáka s množstvím naučných her a 80 doplňky

Škola pro předškoláky od francouzského Smoby je skvělý dárek pro všechny děti, které zažijí typický den ve školce, se sourozenci a kamarády si zahrají na povolání učitele a žáků. K dispozici budou mít velkou školní stěnu, na níž jsou umístěny hodiny, oboustranná tabule, na kterou je možné psát křídou a fixem, velké kolo na procvičení znalosti čísel a zároveň plánovač aktivit, obrázek vláčku s jednotlivými měsíci v roce, klipy na uchycení papírů s kresbami, poličky na odkládání doplňků, a ještě mnohem více. Skládací třída je vyrobena z kvalitních a odolných plastů, přičemž se její stabilní celokovový rám se 4 nožkami dá velmi jednoduše složit do rozměrů 111*41 cm a uložit do skříně, či schovat pod postel.

Vaši nejmenší budou mít k dispozici 80 doplňků, mezi nimiž najdou smazatelnou černou fixku, hadřík, magnetická čísla, písmena a symboly, 4 designové karty s obrázky stromků pro správné určení ročního období, 4 kartičky pro určení aktuálního počasí, 8 kartiček žáků se jmény, které učitel rozdělí podle jejich docházky pod symbol se školní taškou nebo symbol s domem. Kartičky z tvrdého kartonu mají na zadní straně suchý zip, díky čemuž se snadno připevní na tabuli. Děti si procvičí i cizí jazyk – s kartičkou pro určování dní v týdnu objeví slovíčka ve francouzštině a angličtině. Se 7 kartičkami aktivit určí učitel žákům jejich další program – fotbal, oběd, malování, čtení, učení se, spánek nebo hudební výchova. Děti se také výborně zabaví při skládání postavičky, také se naučí rozeznávat různé geometrické tvary.

Magnetická písmenka Smoby abeceda 48 kusů

Magnetická abeceda Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava písmen na tabuli je tvořena 48 písmeny abecedy. Děti si z magnetických písmen mohou na dětské tabuli vytvářet různé obrazce, učit se o písmenkách a skládat první slovíčka. 48 magnetických písmen pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se písmen. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými písmenky se rozvíjí i jemná motorika manuální dovednost.

Magnetky Smoby čísla a znaky 48 kusů

Sada magnetických čísel a znaků Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava čísel na tabuli je tvořena 48 kusy magnetek. Děti si z magnetických čísel skládají jednoduché příklady, hravým způsobem se učí počítat. 48 magnetických čísel pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se čísel. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými čísly a matematickými znaky se rozvíjí i jemná motorika manuální dovednost.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Celková délka135 cm
MagnetickéAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,9 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...