Set skluzavka Toboggan XL Smoby s vodou délka 230 cm a kbelík set s bábovičkami

Popis produktu

Set dětských hraček skluzavka značky Smoby s plochou na klouzání dlouhou 2,3 metru a kbelík set s mlýnem vytvářejí skvělou kombinaci hraček, které zabaví vaše ratolesti na dlouhou dobu. Děti milují klouzání na skluzavce a hru v písku s různým nářadím, bábovičkami. Dětským setem skluzavky a kbelík setu bude jejich radost z nové hračky hned dvojnásobná. Těšit se bude i vaše peněženka, protože koupě setu hraček je výhodnější než koupě separátních dětský hraček. Aktivity venku nikdy nebyly taková zábava jako s novými hračkami.

Skluzavka Toboggan XL Smoby délka 2,3 metru

Smoby Toboggan XL je velká skluzavka pro děti s 2,3 metru dlouhou plochou smyku, která zaručuje intenzivní a neopakovatelný zážitek ze uklouznutí. Děti milují klouzání na skluzavce a skluzavka Toboggan XL od Smoby se stane ozdobou vaší zahrady, která se promění na nekonečné centrum zábavy v létě na jaře či na podzim. V horní části dětské skluzavky je možnost zespodu napojit hadici s vodou, dítě tam má nejen skluzavku ale hotový vlastní malý tobogán. Voda teče shora dolů, a dítě má krásnou vodní skluzavku, po které se klouže na trávu, nebo rovnou do bazénu. Skluzavka obsahuje unikátní anti UV filtr, který chrání před slunečním zářením a tak zajišťuje že barvy nevyblednou, a zůstanou krásné zářivé jako v první den. Nosnost skluzavky je 50 kg.

dvojité stěny, které zaručují pevnost a stabilitu. Skluzavka má zároveň všechny tvary oblé, jemné vypracované, a příjemné na dotek. Dá se snadno poskládat a nezabírá mnoho místa. Díky jemným barvám perfektně sedne do vaší zahrady či na dvůr. V dolní části, kam se dítě sklouzne, je zpevněná a zespodu vyztužena. Plasty jsou příjemné a sametové na dotek. Vysoké a masivní úchyty zajišťují pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Schody mají podpěru, aby pevně stáli a nezabárali se do písku či měkké trávy. Je to jedna z nejoblíbenějších dětských skluzavek. Je vhodná pro děti od 3 let.

Skluzavka má bezpečné protiskluzové schůdky. Je to francouzský model, v krásných zářivých barvách. Rozměry má 254*130*134 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Jedinečná barevnost skluzavky v zelené a červené barvě si získá přízeň každého dítěte na první pohled. Pastelové barvy podněcují u dětí představivost a fantazii. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle norem a evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Kbelík set s mlýnem Ryba Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku pro děti je s velkým kbelíkem, s mlýnem na vodu, sítkem, lopatkou, hráběmi a bábovičkou rybičky. Celková výška dětského setu s mlýnem je 31 cm. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Tento set svým provedením zaujme každého chlapce či dívku. Je proveden v krásné pastelové oranžovo-zelené barvě s obrázkem rybičky. Výborně se hodí na hru na pláži nebo na dětském pískovišti. Rozměry setu dětského nářadí jsou 16*15,5*31 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Écoiffier je francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou kvality.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.