Set skluzavka Toboggan XL Smoby délka 2,3m a stůl Voda&Písek 2v1 s mlýnem

Popis produktu

Set hraček Smoby dětská skluzavka s dvojitou vlnou Toboggan XL s vodou a stůl Voda&Písek 2v1 s mlýnem tvoří krásné hrací zábavní centrum pro holčičky a chlapce od 3 let na zahradu či dvůr. Hračky se výborně doplňují, barevně a designově spolu ideálně ladí a vytvořítejnimi dokonalý hrací prostor pro děti, plný zábavných her na zahradě nebo na dvoře. Skluzavka pro děti Toboggan XL, kterou můžete napojit na vodu a dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 s mlýnem mají široké využití při všelijakých dětských hrách, při nichž se nekladou meze fantazii ani kreativitě. Set hraček vyrobený z kvalitního plastu pochází od francouzského výrobce Smoby, který je zárukou originality, kvality a bezpečnosti, takže koupí produktů Smoby získáte opravdu kvalitní výrobky. Setu hraček, se kterými se děti zabaví během teplých dnů, neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které získáte 2 zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green Smoby 230 cm plocha na klouzání s UV filtrem

Skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green v zeleno-tyrkysovém provedení potěší chlapce a dívky již od 3 let. Pevná konstrukce skluzavky je mimořádně stabilní a pyšní se nosností až 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, také má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují protiskluzové schůdky s plastovou oporou na zemi a pevná držadla po bocích skluzavky, která jsou přizpůsobena pro malé dětské ruce. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokáží využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Skluzavka je vybavena pohodlnou ergonomickou plochou na klouzání, kterou děti ocení při každodenní hře. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Je vyhotovena v krásných svěžích barvách, které se dokonale hodí pro každý dvůr nebo zahradu a pomáhají v dětech rozvíjet fantazii a představivost. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti. Její celkové rozměry jsou 237*112*142 cm.

Dětský stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu a zahrají si s ním holčičky i chlapci od 18 měsíců. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci, díky kterým působí velmi svěže a moderně. Dětský stolek je umístěn na čtyřech nožkách, které jsou pevné a stolek stabilně stojí. Rozměry dětského stolku na hraní jsou 69*69*46 cm. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s bábovičkami a jinými hračkami. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm.

Součástí dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatka a hrabičky, lodička a bábovičky. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat, jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil a veselých momentů, ať už při hře o samotě, se sourozenci nebo s kamarády. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Tento set hraček na léto skluzavka Toboggan XL s dvojitou vlnou a vodou a dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 s mlýnem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.