Set skluzavka Toboggan XL Smoby 2,3 m s vodou, automatický semafor, dopravní značky, silniční kužely

Popis produktu

Set hraček v sobě zahrnuje jedinečnou Smoby skluzavku Toboggan XL od francouzského výrobce Smoby a dopravní hřiště BIG, které obsahuje silniční kužely, dopravní značky a semafor. V této úžasné cenově výhodné nabídce získáváte až 4 skvělé hračky najednou od kvalitních evropských výrobců. Děti se z nich budou těšit dlouhá léta a vy přitom ušetříte. Dopravní hřiště BIG děti krásné využijí uvnitř i venku se skluzavkou. Značkou STOP označí zákaz vstupu, parkování pro autíčka označí značkou parkoviště, určí si přechod pro chodce, hlavní silnici a semaforem označí, kdy je přechod povolen a kdy má návštěvník zastavit. Na vytvoření zábran jim poslouží silniční kužely. Dopravní hřiště je vynikající prostředek pro rozvoj dětské fantazie a na vylepšení každé hry. Skluzavka s dopravním hřištěm nabízejí dívkám i chlapcům od 3 let široký prostor pro hry, které jim pomohou s mentálním i fyzickým vývinem. Hračky se vzájemně ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy, ze kterého budou mít děti určitě radost a vás příjemně překvapí cena tohoto krásného setu kvalitních hraček.

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL pro dívky a chlapce od 3 let patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 ​​metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Skluzavka má ergonomickou, tvarovanou dvojitou vlnu, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Má pěkné barevné provedení v červené a zelené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg.

Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku, a tak mají svůj vlastní tobogan. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí, které jsou zpevněné podpěrou uprostřed. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavka má opěrku na ruce, díky které si děti neublíží. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá složit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením, a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Vaše děti si klouzání na skluzavce zamilují v létě, na jaře či na podzim.

Dětský semafor BIG automatický černý

BIG dětský semafor v černém provedení naučí děti poznat základní pravidla silničního provozu. Semafor automaticky mění barvy každých 30 sekund a poskytne dětem spoustu nové a nepoznané zábavy, když budou svou jízdu na odrážedle nebo tříkolce nebo hru s autíčky usměrňovat podle pokynů semaforu. Semafor má robustní konstrukci, aby vydržel nešetrné dětské zacházení. Výška semaforu je 71 cm. Pro dosažení maximální stability lze základnu semaforu naplnit vodou nebo pískem, takže se nemůže převrhnout. Dětský semafor funguje na 3xAA baterie. Pokud v zápalu hry malí řidiči zapomenou semafor vypnout, kvůli úspoře energie po hodině provozu automaticky zhasne.

Dětské silniční kužely BIG 4 díly od 12 měsíců

BIG dětské silniční kužely v setu čtyř kusů jsou provedeny v autentické červeno-bílé kombinaci a poskytnou dětem spoustu zábavy při jízdě na odrážedle, tříkolce či kole. Silniční kužely BIG může dítě objíždět a tříbit si tak motorické dovednosti. Při hře mohou posloužit jako policejní uzávěry, na objíždění překážek nebo jízda kolem kuželů může být součástí složení "řidičských zkoušek" na odrážedlo. Velké kužely s výškou 26 cm jsou z pružného plastu, takže vydrží hodně srážek bez poškození.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. BIG je špičkový výrobce z Německa, který při výrobě hraček používá zdravotně nezávadné nejkvalitnější materiály. Na hračky BIG je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky a jsou chráněny UV stabilizátory podobně jako domeček a skluzavka Smoby. Hračky Smoby a BIG splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a budou mít postaráno o zábavu na velmi dlouhou dobu. Zahradní skluzavka i dopravní hřiště jsou vyrobeny s citem pro detail, z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka šmýkacej plochy230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...