Set skluzavka Toboggan XL Smoby 2,3 m s vodou a domeček Nature se zasouvací okenicí

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan XL s dvojitou vlnou a domečku Nature se zasouvací okenicí od francouzského výrobce hraček Smoby udělá radost holčičkám a chlapcům od 3 let. Set kvalitních hraček je krásným doplňkem na dvůr či zahradu a vaše děti z ní už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných barevných odstínech. Zahradní domeček Natur a skluzavka Toboggan XL, kterou jednoduše napojíte na zahradní hadici, se ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy a děti si mohou s radostí užívat pobyt a hru venku. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, takže při jeho koupi potěšíte své ratolesti a ještě k tomu i ušetříte.

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL pro holčičky a chlapce od 3 let patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 ​​metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Skluzavka má ergonomickou, tvarovanou dvojitou vlnu a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Má pěkné barevné provedení v červené a zelené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg.

Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku, a tak mají svůj vlastní tobogan. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí, které jsou zpevněné podpěrou uprostřed. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavka má opěrku na ruce, díky které si děti neublíží. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá složit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením,  a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Vaše děti si klouzání na skluzavce zamilují v létě, na jaře či na podzim.

Domeček Nature Smoby červeno-zelený, 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvnámi okenicemi s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Nature je nádherný zahradní domeček pro holčičky a chlapce od 2 let, ale rády si v něm zahrají i děti ve vyšším věku. Má originální design, který byl inspirován nejnovějšími trendy v architektuře. Zahradní domeček pro děti má jedinečnou zasouvatelnou okenici na okénku v šedé barvě. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Bílo-zelená barva stěn domku s šedými detaily se krásně hodí do každé zahrady nebo na dvůr. Rozměry dětského zahradního domečku jsou 127*98*110 cm, jeho celková výška je 127 cm. Dětský domeček Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Celý domeček je dotvořen reliéfem připomínající stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Díky hmotnosti více než 12 kg stojí stabilně na zemi, odolává vlivům počasí.

Domeček Smoby má jedinečnou vlastnost: obsahuje anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Domeček pro děti se dá sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Design domku Smoby upoutá každého prcka, množství promyšlených detailů si zamiluje každý chlapec či holčička. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Barvy na plastovém domečku jsou výrazné a zářivé, proto podněcují dětskou fantazii. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Set hraček skluzavka Smoby Toboggan XL a dětský domeček Smoby Nature od francouzského výrobce Smoby splňují ty nejpřísnější kritéria bezpečnosti, a proto jsou pro vás a vaše děti tou nejlepší volbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a příjemný a sametový na dotek. Hrany na hračkách Smoby jsou zaoblené, aby se předešlo zranění dětí během hry. Které děťátko by nechtělo mít vlastní zahradní centrum, kde si může hrát a bavit se dlouhé hodiny se svými kamarády? Tento krásný set kvalitních hraček skluzavky Toboggan XL s dvojitou vlnou a domečku Nature potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.