Set skluzavka Toboggan XL Smoby 2,3 m s vodou a domeček My House s 2 dvířky

Popis produktu

Set unikátního dětského domečku My House s UV filtrem a dětské skluzavky Toboggan XL s vodou pro dívky a chlapce od 3 let od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech zelené, červené a bílé barvy. Set je složen z domečku My House s UV filtrem a dětské skluzavky Toboggan XL, kterou můžete napojit na zahradní hadicí na vodu a děti se mohou klouzat do bazénu. Hračky se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy, ze kterého budou mít děti určitě radost a vás příjemně překvapí cena tohoto krásného setu kvalitních hraček.

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL pro dívky a chlapce od 3 let patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 ​​metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Skluzavka má ergonomickou, tvarovanou dvojitou vlnu, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Má pěkné barevné provedení v červené a zelené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg.

Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku, a tak mají svůj vlastní tobogan. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí, které jsou zpevněné podpěrou uprostřed. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavka má opěrku na ruce, díky které si děti neublíží. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá složit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Vaše děti si klouzání na skluzavce zamilují v létě, na jaře či na podzim.

Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvonkem na dveře od 24 měsíců

Dětský domeček Smoby My Houseoriginální design, který se výborně hodí do každé zahrady nebo na dvůr. Má syté a zářivé barvy, díky čemuž je to neodolatelná hračka pro každé děťátko. Domeček se hodí pro holčičky a chlapce od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Má rozměry 135*115*120 cm, přičemž jeho celková výška je 135 cm. Stěny zahradního domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Zajímavým realistickým doplňkem je elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá příchozí návštěva. Balení obsahuje baterie 2 x 1,5V/AAA/LR03.

Domeček Smoby má navíc anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Stěny domečku mají povrch jako opravdové cihly. Součástí domečku na hraní je okno s otevíracími okenicemi a další velké kulaté okno, které spolu zajišťují příliv čerstvého vzduchu do domečku. Zahradní dětský domeček má hmotnost 23,40 kg a proto je velmi stabilní a pevný, snadno odolává vlivům počasí. Domeček pro děti se dá sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Je dostatečně prostorný, a tak děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Zahradní domeček pro děti je nejnovější produkt z dílny francouzského výrobce Smoby, který je inspirován nejnovějšími trendy z oblasti architektury.

Smoby je nejkvalitnější výrobce dětských domečků a skluzavek do zahrady, ale i mnoha dalších hraček. Hrany na hračkách Smoby jsou zaoblené, aby se předešlo zranění dětí během hry. Hračky z dílny francouzské společnosti Smoby splňují ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti, proto je i domeček Smoby a Toboggan XL pro děti a pro vás tou nejlepší volbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a příjemný, je to plast sametový na dotek. Které děťátko by nechtělo mít vlastní zahradní centrum, kde si může hrát a bavit se dlouhé hodiny se svými kamarády? Tento krásný set kvalitních hraček skluzavky Toboggan XL s dvojitou vlnou a domečku My house s 2 dvířky a elektronickým zvonkem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.