Set skluzavka Toboggan XL Smoby s vodou délka 230 cm a domeček My House s 2 dvířky

Popis produktu

Set unikátního dětského domečku My House s UV filtrem a dětské skluzavky Toboggan XL s vodou pro dívky a chlapce od 3 let od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech zelené, červené a bílé barvy. Set je složen z domečku My House s UV filtrem a dětské skluzavky Toboggan XL, kterou můžete napojit na zahradní hadicí na vodu a děti se mohou klouzat do bazénu. Hračky se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy, ze kterého budou mít děti určitě radost a vás příjemně překvapí cena tohoto krásného setu kvalitních hraček.

Skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green Smoby 230 cm plocha na klouzání s UV filtrem

Skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green v zeleno-tyrkysovém provedení potěší chlapce a dívky již od 3 let. Pevná konstrukce skluzavky je mimořádně stabilní a pyšní se nosností až 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, také má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují protiskluzové schůdky s plastovou oporou na zemi a pevná držadla po bocích skluzavky, která jsou přizpůsobena pro malé dětské ruce. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokáží využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Skluzavka je vybavena pohodlnou ergonomickou plochou na klouzání, kterou děti ocení při každodenní hře. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Je vyhotovena v krásných svěžích barvách, které se dokonale hodí pro každý dvůr nebo zahradu a pomáhají v dětech rozvíjet fantazii a představivost. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti. Její celkové rozměry jsou 237*112*142 cm.

Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvonkem na dveře od 24 měsíců

Dětský domeček Smoby My Houseoriginální design, který se výborně hodí do každé zahrady nebo na dvůr. Má syté a zářivé barvy, díky čemuž je to neodolatelná hračka pro každé děťátko. Domeček se hodí pro holčičky a chlapce od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Má rozměry 135*115*120 cm, přičemž jeho celková výška je 135 cm. Stěny zahradního domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Zajímavým realistickým doplňkem je elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá příchozí návštěva. Balení obsahuje baterie 2 x 1,5V/AAA/LR03.

Domeček Smoby má navíc anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Stěny domečku mají povrch jako opravdové cihly. Součástí domečku na hraní je okno s otevíracími okenicemi a další velké kulaté okno, které spolu zajišťují příliv čerstvého vzduchu do domečku. Zahradní dětský domeček má hmotnost 23,40 kg a proto je velmi stabilní a pevný, snadno odolává vlivům počasí. Domeček pro děti se dá sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Je dostatečně prostorný, a tak děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Zahradní domeček pro děti je nejnovější produkt z dílny francouzského výrobce Smoby, který je inspirován nejnovějšími trendy z oblasti architektury.

Smoby je nejkvalitnější výrobce dětských domečků a skluzavek do zahrady, ale i mnoha dalších hraček. Hrany na hračkách Smoby jsou zaoblené, aby se předešlo zranění dětí během hry. Hračky z dílny francouzské společnosti Smoby splňují ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti, proto je i domeček Smoby a Toboggan XL pro děti a pro vás tou nejlepší volbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a příjemný, je to plast sametový na dotek. Které děťátko by nechtělo mít vlastní zahradní centrum, kde si může hrát a bavit se dlouhé hodiny se svými kamarády? Tento krásný set kvalitních hraček skluzavky Toboggan XL s dvojitou vlnou a domečku My house s 2 dvířky a elektronickým zvonkem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.