Set skluzavka Toboggan XL Smoby s vodou délka 230 cm a domeček Sluníčko Sunny se zvonkem, kuchyňkou a zahrádkou

Popis produktu

Jedinečný set hraček Smoby od francouzského výrobce tvoří skluzavka s vodou Toboggan XL a dětský domeček Sluníčko Sunny se zahrádkou, zvonkem a kuchyňkou. Souprava hraček pro dívky a chlapce od 3 let je krásným doplňkem na dvůr či zahradu a vaše děti si budou moci teplé dny užívat při hře venku. Hračky jsou provedeny v příjemných barevných odstínech, doplňují se i designově a krásně k sobě ladí a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy.

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL pro dívky a chlapce od 3 let patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 ​​metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Skluzavka má ergonomickou, tvarovanou dvojitou vlnu, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Má pěkné barevné provedení v červené a zelené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg.

Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku, a tak mají svůj vlastní tobogan. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí, které jsou zpevněné podpěrou uprostřed. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavka má opěrku na ruce, díky které si děti neublíží. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá složit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Vaše děti si klouzání na skluzavce zamilují v létě, na jaře či na podzim.

Domeček Sluníčko Sunny Smoby s elektronickým zvonkem, kuchyňkou a zahrádkou od 24 měsíců

Zahradní domeček Sluníčko Sunny je špičkový dětský domeček z dílny francouzských designérů Smoby, který si získá pozornost chlapců i dívek již od 2 let. Moderní domeček nabídne dětem 3 okna s 2 žaluziemi a praktické poloviční dveře, díky kterým bude v domku příjemný vánek i během horkých letních dnů. Kombinace barev červené, oranžové, zelené a bílé zaujme děti na první pohled a díky anti UV filtru si zachová své zářivé barvy i po letech používání.

Šéfkuchaři se potěší letní kuchyňce s 17 doplňky, která designově i barevně ladí s domečkem. Venkovní kuchyňka je perfektním doplňkem, díky kterému si děti zahrají na povolání kuchařů a při posezení připraví svým kamarádům a sourozencům chutné jídlo. Součástí domečku je i elektronický zvonek, na který zazvoní každá nečekaná návštěva. Malí zahrádkáři naplno využijí praktickou předzahrádku s květináči, ve kterých si budou pěstovat kytičky. Zahradní domek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domečku dodává charakteristické vlastnosti – vysokou pevnost a odolnost.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní plastové hračky už celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.