Set skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm a kbelík set s mlýnem od 24 měsíců

Popis produktu

Sada hraček skluzavka Toboggan XS Máša a medvěd s vodou a dětský set s kbelíkem a mlýnem představuje fantastickou sadu hraček na léto pro dívky a chlapce od 2 let. Hračky pocházejí od renomovaných evropských výrobců Smoby a Écoiffier. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Skluzavka a dětský set s kbelíkem a nástroji do písku i vody jsou dokonale sladěny hračky, které spolu tvoří jeden celek. Vašim dětem doma velmi jednoduše vytvoříte prostor pro zábavné letní hry, kde si zahrají se sourozenci i s kamarády. Souprava hraček je ideální pro letní hry venku, aby se děti během prázdnin mohly bavit dlouhé hodiny.

Skluzavka Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby s vodou Toboggan XS Máša a medvěd je krásná dětská skluzavka s pohádkovým motivem. Pohádku Máša a medvěd milují děti na celém světě, proto této skluzavce určitě neodolá žádné děťátko. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Skluzavka je vhodná pro dívky a chlapce od 2 let. Skluzavka Máša a medvěd se dá jednoduše napojit na zahradní hadici a následně po skluzavce stéká voda jako na toboganu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s tímto pohádkovým motivem je zaručeně správnou volbou pro každé děťátko. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Velký kbelík set Ryba Écoiffier s mlýnem od 18 měsíců

Écoiffier set do písku potěší dívky a chlapce od 18 měsíců. Set pro děti je proveden v krásné oranžovo-červené barvě s obrázkem rybičky. Děti si s velkým kbelíkem, mlýnem na vodu, sítkem, lopatkou, hráběmi a bábovičkou ve tvaru mušličky užijí spoustu zábavy ve vodě i při hře v písku. Celková výška s mlýnem je 33 cm. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Tento set svým provedením zaujme každého kluka či holčičku. Rozměry dětského setu do písku jsou 27*20*33 cm. Děti ho ocení hlavně při hře s pískem na pláži, nebo na dětském pískovišti.

Výrobci Smoby a Écoiffier dodržují při výrobě hraček přísné evropské normy. Značky Smoby a Écoiffier jsou zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě kvalitní a bezpečné hračky, vyberte si z nabídky hraček vyrobených v Evropě. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Tento set hraček – skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd a set kbelíku s mlýnem do vody i písku potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné