Set skluzavka Toboggan XL s vodou Smoby a domeček Friends House s kuchyňkou a zahrádkou

Popis produktu

Set skluzavka Toboggan XL a domeček Friends House s kuchyňkou a zahrádkou je sada kvalitních zahradních hraček pro všechny děti od 3 let, které se rády baví na čerstvém vzduchu. Set hraček nabízíme za akční cenu, díky čemuž při nákupu ušetříte. Hračky v setu spolu ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a ozdobí každou zahradu. Hračky od francouzského Smoby se vyznačují prvotřídním provedením, dokonale ozdobí každou zahradu a dvůr.

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL pro dívky a chlapce od 3 let patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Skluzavka má ergonomickou, tvarovanou dvojitou vlnu a možnost napojení na vodu, což lze využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Má pěkné barevné provedení v červené a zelené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg.

Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku, a tak mají svůj vlastní tobogan. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí, které jsou zpevněné podpěrou uprostřed. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavkaopěrku na ruce, díky které si děti neublíží. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením, a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti.

Domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a UV filtrem

Domeček Friends House od francouzského výrobce Smoby je moderní domek do zahrady, se kterým si zahraje i několik dětí již od 3 let. Originální domeček se vyznačuje stabilní konstrukcí a pevnými dvojitými stěnami, které odolávají i nepříznivému počasí. Pestrobarevný domek si zachová své zářivé barvy po dlouhá léta díky anti UV filtru, který chrání barvy před vyblednutím. Realistický domeček pro děti je stabilní, pevný a bezpečný, a navíc krásně zapadne na každý dvůr a zahradu. Kromě domku se chlapci a dívky mohou těšit na piknikový stůl s lavicemi a zahrádku, takže si zahrají i množství her na různé profese.

Domeček Friends House je velmi prostorný a vzdušný. V jeho přední části jsou otevíratelná poloviční dvířka s poštovní schránkou, 2 velká okna a 1 okénko pod střechou a chybět nesmí ani elektronický zvonek. Před vstupem do domku se nachází zahrádka s květináči, do kterých si mohou děti zasadit kytičky. Zahradní domek má krásně tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhledem dřeva na stěnách, na kterých jsou znázorněny i pěkné dětské motivy – kočička, ptáčci, květinka a pejsek.

Kuchyňka se 17 doplňky k domečku Friends House s UV filtrem

Připojte k dětskému domku kvalitní zahradní kuchyňku se 17 doplňky, mezi nimiž najdou malí kuchaři talířky, příbory, nožík, napichovací vidličku, lopatku na míchání, hrnec s poklicí, kelímky a párky, které nabídnou sourozencům a kamarádům. Kuchyňka je vyhotovena v červené, šedé a zelené barevné kombinaci, ve stejných odstínech jako domeček, díky čemuž krásně ladí a ozdobí každou zahradu a dvůr.

Kuchyňka má odolné, dvojité stěny a je vyrobena nejmodernějším výrobním procesem Blow Molding, stejně jako všechny domečky Smoby. Vyznačuje se stabilitou, odolností vůči povětrnostním podmínkám a její povrch je zároveň jemný a sametový na dotek. Má příjemné oblé hrany, takže se děti nemusí bát zranění. Barvy na kuchyňce nevyblednou ani po dlouhém čase zásluhou anti UV filtru a zachovají si své krásné a zářivé barvy po dlouhá léta, i přes nepříznivé počasí. Rozměry kuchyňky jsou 54*35*98 cm a její montáž je rychlá a jednoduchá. Pod kuchyňkou je také dostatek prostoru pro další hračky, které si tam může dítě odložit.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.