Set skluzavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby délka 3,75/1,5 m a balanční odrážedlo od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan Super Megagliss 2v1 a krásného balančního odrážedla pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech zelené, červené a bílé barvy. Set je složen z kvalitní skluzavky s toboganem pro děti a z krásného balančního odrážedla. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Skluzavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby délka 3,75 / 1,5 m od 24 měsíců

Smoby skluzavka pro děti Toboggan Megagliss Super 2v1 má pevnou konstrukci, která se dokáže přizpůsobit potřebám vašeho dítěte, a roste spolu s ním. Jednoduchým způsobem se promění na malou skluzavku s délkou plochy smyku 1,5 metru a připojením druhé části, z ní jednoduše vytvoříme úžasnou skluzavku s délkou smyku až 3,75 metru. Nejmenší skluzavka je vhodná pro děti již od 2 let. Plast je příjemný a sametový na dotek, má jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje protiskluzový patent na schůdkách a pevná konstrukce, posílená plastovou oporou uprostřed konstrukce i na zemi. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg.

Dítě se drží pevných opěradel po bocích skluzavky. Unikátní anti UV filtr chrání plasty před vyblednutím a zničením od slunce, a tak zaručuje, že barvy nevyblednou po dlouhou dobu a zůstanou zářivé jako v první den během dlouhých let používání. Je provedena v krásných svěžích barvách zelené, červené, bílé a šedé barvy, které perfektně zapadnou na vaši zahradu, či na dvůr. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě, či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti. Menší skluzavka spolu s větší vytvářejí dětskou skluzavku rozměrů 375*186*352 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 45 cm. Výška skluzavky v stŕední části je 74 cm.

Balanční odrážedlo Balance Bike Comfort Red Smoby s kovovou konstrukcí a výškově nastavitelným sedadlem od 24 měsíců

Balanční odrážedlo Balance Bike Comfort je vynikající hračka od francouzského výrobce Smoby, vhodná pro všechny děti a zejména chlapce od 2 let. Děti se s balančním odrážedlem učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Balanční odrážedlo Balance Bike Comfort má moderní červeno-zelené barevné provedení s bílými detaily, které si získá každé dítě na první pohled. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné.

Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo. Roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 77*40*49 cm. Celková výška odrážedla je 49 cm. Výška sedadla lze nastavit od 33 do 38 cm. Odrážedlo má kvalitní EVA kola ze speciálního materiálu, který kombinuje výhody tichých gumových koleček a odolného plastu. Dítě si tak může užívat hladkou a tichou jízdu.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozměry balení189*60*45 cm
Celková délka352 cm
Výškově nastavitelnéAno
Délka šmýkacej plochy375 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost21 kg / 26 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...