Set skluzavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby a kolečko set s kbelíkem jako dárek od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětská skluzavka Toboggan Super Megagliss 2v1 a kolečko s kbelíkem jako dárek je skvělý set hraček pro všechny děti od 2 let, které touží po pěkných zahradních hračkách. Hračky v setu od francouzského výrobce Smoby a Écoiffier spolu barevně a designově ladí a děti si s nimi kdekoliv zahrají. Kvalitní set hraček nabízíme za akční cenu, takže nejenže výhodně ušetříte, ale také potěšíte své děti prvotřídními hračkami. Set hraček je vhodný i pro hru více dětí, kamarádů a sourozenců. 

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2in1 Slide Green Smoby 360 cm plocha na klouzání s UV filtrem od 24 měsíců

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2v1 od francouzského výrobce Smoby v zeleno-tyrkysovém provedení roste spolu s dětmi od 2 do 8 let. Univerzální skluzavka se dá jednoduchým způsobem přeměnit na malou skluzavku o délce na klouzání 1,5 metru a když děti vyrostou, připojením druhé části získáte velkou skluzavku s délkou na klouzání až 3,6 metru. Mimořádně pevná a odolná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností až 50 kg.

Samozřejmostí jsou protiskluzové schůdky s oporou na zemi a pevná držadla na bocích skluzavky. Lezení po schůdcích je tak bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Na velké skluzavce s ergonomickou plochou zažijí děti při klouzání až trojitou vlnu, poskytne jim zábavu na celá léta. Její rozměry jsou 352*112*186 cm. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání.

Kolečko na zahradu Écoiffier tyrkysové se setem od 18 měsíců

Hledáte dětské kolečko pro své malé dítě? Dětské kolečko se setem Écoiffier je krásná hračka pro všechny děti od 18 měsíců, s níž se dosyta zabaví na zahradě či pískovišti. Dětské kolečko je vyhotoveno v pěkné barevné kombinaci, která ladí s přiloženým setem hraček, ve kterém dítě najde praktickou lopatku, hrabičky, konvičku, mrkvičku a kbelík s vyobrazeným motivem zeleniny. Kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního materiálu a pro větší stabilitu má 2 kolečka, díky kterým je snadno ovladatelné a dítě bude mít ze hry větší požitek.

Francouzští výrobci Smoby a Écoiffier produkují plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Překvapte své ratolesti výhodným setem hraček.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozměry balení189*60*45 cm
Celková délka352 cm
Výškově nastavitelnéAno
Délka plochy na klouzání375 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost21 kg / 26 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.