Set skluzavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby a vodní dráha Amsterdam s loďkami od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětská skluzavka Toboggan Super Megagliss 2v1 a skvělá vodní dráha Amsterdam s loďkami je krásná souprava hraček pro děti od 2 let. Výhodný set originálních hraček za akční cenu ušetří rodičům peníze a děti se budou těšit z prvotřídních hraček. Hračky v setu spolu ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a děti se od nich nebudou chtít odtrhnout. Set hraček od renomovaných výrobců Smoby a BIG je vhodný i pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů.

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2in1 Slide Green Smoby 360 cm plocha na klouzání s UV filtrem od 24 měsíců

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2v1 od francouzského výrobce Smoby v zeleno-tyrkysovém provedení roste spolu s dětmi od 2 do 8 let. Univerzální skluzavka se dá jednoduchým způsobem přeměnit na malou skluzavku o délce na klouzání 1,5 metru a když děti vyrostou, připojením druhé části získáte velkou skluzavku s délkou na klouzání až 3,6 metru. Mimořádně pevná a odolná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností až 50 kg.

Samozřejmostí jsou protiskluzové schůdky s oporou na zemi a pevná držadla na bocích skluzavky. Lezení po schůdcích je tak bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Na velké skluzavce s ergonomickou plochou zažijí děti při klouzání až trojitou vlnu, poskytne jim zábavu na celá léta. Její rozměry jsou 352*112*186 cm. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání.

Dětská vodní dráha Waterplay Amsterdam BIG s figurkami

Soustava vodní dráhy obsahuje dvě manuální pumpy na vodu, které vytvářejí vodní proud, aby mohly loďky divoce brázdit vodními kanály. Vodní hra obsahuje čtyři typy lodí a jedno dopravní letadlo. Dopravní prostředky mohou kormidlovat tři různí kapitáni. Pro usměrnění toku vody, a tedy i směru plavidel slouží vodní brány, které jsou také součástí balení. Aby byla jízda lodí ještě divočejší, vodu lze pohánět ruční klikou. Systém kanálů má velký spád, aby lodě nabraly potřebnou rychlost a svižně proplouvaly celým systémem. Po plavbě mohou kotvit v přístavu nebo v přehradě.

Skládací vodní hra Waterplay Amsterdam německého výrobce BIG je hračkou pro dívky i chlapce od 3 let. Zábava dětí začíná již samotným skládáním 61 dílků této velké vodní dráhy, která má po sestavení rozměry 175*143*27 cm. Zářivá modrá barva dráhy vyvolává při hře dojem skutečných závodů. Vodní brány jsou ve výrazné žluté barvě. Jednotlivé dílky jsou patentovány a zabraňují pronikání vody z dráhy, proto tuto vodní hračku můžete bez obav z vytečení vody na podlahu používat i uvnitř. Kvalitní plast je chráněn UV stabilizátory, které pomáhají zachovat krásný a zářivý vzhled hračky na dlouhé období. Vodní hra Waterplay Amsterdam vyhovuje přísným bezpečnostním normám GS.

Společnosti Smoby a BIG patří k špičkovým výrobcům hraček v Evropě. Vysoká kvalita hraček, používání zdravotně neškodných materiálů a důraz na bezpečnost dětí při hře jsou pro obě společnosti prvořadé. Vysoká odolnost a speciální UV filtry pomáhají zachovat hračky dlouho jako nové. Hračky přispívají ke zdravému vývinu dítěte a podněcují jeho psychomotorický vývoj. Hračkami BIG a Smoby darujete dětem bezpečné a vysoce kvalitní hračky, radost ze hry na dlouhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozměry balení189*60*45 cm
Celková délka352 cm
Výškově nastavitelnéAno
Délka plochy na klouzání375 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost21 kg / 26 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.