Set skluzavka Toboggan XS Smoby růžová, kbelík set a tříkolová koloběžka Disney od 24 měsíců

Popis produktu

Vyberte si set 3 hraček evropské kvality za zvýhodněnou cenu, který obsahuje: dětskou skluzavku Toboggan XS, kbelík set s motivem Princezny a tříkolovou koloběžku Disney Princezny. Hračky v zvýhodněné ceně se k sobě výborně hodí, děti zabaví na dlouhou dobu.

Skluzavka pro děti Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců růžovo-zelená

Dětská skluzavka Toboggan XS je kvalitní skluzavka vhodná pro děti od 2 let. Skluzavka Smoby má plochu na klouzání dlouhou 90 cm. Má kompaktní rozměry, proto je vhodná do bytu i na zahradu. Tato růžová skluzavka pro děti se po napojení na vodu změní na dětský tobogan.

 • plocha na klouzání 90 cm
 • růžová barva
 • kvalitní materiál
 • kompaktní velikost
 • rozměry 125*50*75 cm
 • nosnost 20 kg
 • od 24 měsíců

Kbelík set s konvičkou Princezny Smoby 6 dílů (výška 18 cm) od 18 měsíců

Kbelík set Smoby je sada hraček do písku, která je vhodná pro děti od 18 měsíců. Dětský kbelík do písku má pohádkový motiv a výšku 18 cm. Součástí sady je také lopatka, hrábě, sítko, bábovičky a konvička na vodu.

 • sada hraček do písku
 • lopatka, hrábě
 • kbelík
 • sítko, bábovičky
 • výška kbelíku 18 cm
 • Disney motiv

Dětská skluzavka a kbelík set pocházejí od francouzského výrobce Smoby. Dětská skluzavka obsahuje anti UV filtr, který chrání plast před vyblednutím. Děti se při hře se zahradními hračkami učí spolu komunikovat, rozvíjejí fantazii, kreativitu i jemnou motoriku.

Tříkolová koloběžka Disney Princezny Smoby s výškově nastavitelnou rukojetí růžová

Každé malé děvčátko se vždy toužilo stát skutečnou princeznou. Dětská tříkolová koloběžka Disney Princezny dokáže vaši malou slečnu přesvědčit, že se ocitla v opravdové pohádce. Nádherná koloběžka je vyrobena v růžovém provedení a je vhodná pro děti od 3 let. Řídítka koloběžky zdobí obrázek s motivem tří krásných princezen. Tříkolová koloběžka se zalíbí vaší holčičce hned na první pohled. Koloběžka disponuje kvalitním celokovovým rámem, který v kombinaci se stabilním tříkolovým systémem bezpečně dopraví svou malou pasažérka tam, kam třeba.

Výškově nastavitelná rukojeť lze nastavit až do výšky 70 cm, takže koloběžka roste spolu s vaším dítětem. Její celkové rozměry jsou 52*32*72 cm. Koloběžka je skladná a jednoduchá na manipulaci a její celková váha je 2,5 kg. Maličká se nemusí obávat případných nerovností na vozovce, jelikož s tichými a spolehlivými gumovými kolečky s protiskluzovým povrchem nehrozí žádné nebezpečí smyku. Navíc jsou kolečka na tříkolové koloběžce velmi tichá.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*50*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení106*51*25 cm
Celková délka125 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,6 kg
Nosnost20 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...