Set skluzavka Toboggan XS Smoby délka 90 cm a kbelík set s mlýnem

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan XS s vodou a kbelík set s mlýnem pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené a červené barvy. Set je složen z kvalitní skluzavky Toboggan XS s vodou a z krásného kbelík setu s mlýnem. Tyto se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby v zeleno-červené barvě je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Je velmi bezpečná díky své ergonomické tvarované ploše na klouzání zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy pro každé dítě. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta, proto si ji můžete vzít s sebou na chatu či k vodě. Jedinečnou vlastností malé dětské skluzavky XS Toboggan je anti UV filtr, který chrání povrch plastu pro slunečním zářením a zajišťuje tak že barvy zůstanou krásně svěží jako v první den během dlouhých let. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg.

Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, kde se dá napojit hadice a dítě se klouže na vodě například do svého bazénku. Děti se kloužou a mají svůj vlastní malý tobogán. Je to velká zábava a děti milují jízdu na skluzavce. Díky své jedinečné barevné kombinaci zelené a červené barvy působí pozitivně. Stupínky dětské skluzavky jsou protiskluzové, bezpečné jako i její celá stabilita. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku po sklouznutí po zem je 125 cm. Šířka plochy na klouzaní je 38 cm. Plastový povrch skluzavky je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Její hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit.

Kbelík set s mlýnem Ryba Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Dětský kbelík set Ryba Écoiffier je sada doplňků do písku, která je vhodná pro děti od 18 měsíců. Kbelík set pro děti obsahuje kbelík, mlýn, sítko, lopatku, hrábě a bábovičku. Kbelík s nástroji do písku je vyroben z kvalitního plastu.

  • 6dílný set do písku
  • 6 nástrojů z odolného plastu
  • mlýn na přelévání vody nebo přesýpání písku
  • rozměry 16,5*15,5*31 cm
  • vhodné od 18 měsíců
  • kvalitní francouzský výrobek

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*50*75 vm
Celková výška75 cm
Rozměry balení106*51*25 cm
Celková délka125 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...