Set skluzavka Toboggan KS Smoby s délkou 150 cm, vodní dráha s přehradou a mostem od 24 měsíců

Popis produktu

Set skluzavka Toboggan KS a vodní dráha MegaBridge s přehradou a mostem je originální set hraček pro všechny chlapce a dívky od 2 let. Set hraček vás překvapí akční cenou, díky které výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a poskytnou vašim dětem spoustu zábavy. Skluzavka v setu od Smoby je chráněna anti UV filtrem, díky kterému si zachová krásné a zářivé barvy dlouhá léta. Hračky od Smoby a AquaPlay poskytnou vašim dětem mnoho radostných chvil.

Skluzavka pro děti Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Dětská skluzavka Toboggan KS je jedinečná skluzavka pro děti, která má možnost napojení na vodu. Skluzavka a tobogan v jednom je vhodná pro děti od 2 let. Dětská skluzavka má plochu na klouzání dlouhou 150 cm, nosnost je 50 kg. Skluzavka na zahradu je vyrobena ze sametově jemného plastu. Skluzavka je navíc posílena plastovou oporou uprostřed skluzavky.

  • skluzavka s toboganem
  • nosnost 50 kg
  • hmotnost balení 8 kg
  • délka plochy na klouzání 150 cm
  • kvalitní francouzský výrobek
  • na každou zahradu nebo dvůr

Vodní dráha AquaPlay MegaBridge s kapitánem Bo, přehradou s vodní pumpou a velkým mostem

Vodní dráha AquaPlay MegaBridge je originální vodní hra pro chlapce i dívky od 3 do 7 let. Součástí AquaPlay hry pro děti je několik doplňků: kapitán Bo – roztomilý medvídek s usměvavou tváří, vodní kolo, vodní pumpa, přehrada, autíčko, kontejnerová loď, jeřáb na přenášení zboží a velký most. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí vodu spolu s loďkou do další části dráhy. Když si dítě vodní dráhu sestaví, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít.

S jednou vodní cestou si zahraje i několik dětí. Zajímavým detailem vodní hry MegaBridge je velký most, po kterém se může převážet autíčko přes vodní kanál. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

Francouzský Smoby vyrábí plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,0 kg
Nosnost50 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.