Set skluzavka Toboggan KS Smoby s délkou 150 cm a vozík na tahání, plechovková pyramida od 24 měsíců

Popis produktu

Pokud hledáte kvalitní, a přitom zábavné dětské hračky, jste na správném místě. V tomto setu vám nabízíme kvalitní hračky od francouzských výrobců: skluzavku s toboganem KS, vozík s kbelík setem, konvičkou a plechovkové pyramidu. Hračky se k sobě výborně hodí, jsou vhodné na hru více dětí a spolu jsou ve zvýhodněné ceně.

Skluzavka pro děti Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Dětská skluzavka Toboggan KS je jedinečná skluzavka pro děti, která má možnost napojení na vodu. Skluzavka a tobogan v jednom je vhodná pro děti od 2 let. Dětská skluzavka má plochu na klouzání dlouhou 150 cm, nosnost je 50 kg. Skluzavka na zahradu je vyrobena ze sametově jemného plastu. Skluzavka je navíc posílená plastovou oporou ve středu skluzavky.

  • skluzavka s toboganem
  • nosnost 50 kg
  • hmotnost balení 8 kg
  • délka plochy na klouzání 150 cm
  • kvalitní francouzský výrobek
  • na každou zahradu nebo dvůr

Dětský vozík na tahání Écoiffier s kbelík setem a konvičkou od 18 měsíců

Vozík pro děti Écoiffier je nádherný vozík na hry v zahradě vhodný pro nejmenší děti od 18 měsíců. Součástí balení je také plastový set pro děti do písku. Dětský set do písku obsahuje kbelík, sítko, konev, hrábě, lopatku a bábovičku. Kromě kbelík setu se na vozíku nachází i pestrobarevné autíčko vhodné na veselé hry v písku, v zahradě nebo kdekoliv jinde. Vozík pro děti je vhodný od 18 měsíců. Je vyroben z kvalitního plastového materiálu. Ve vozíku si děti mohou převážet své nejoblíbenější hračky, stavební materiál v podobě písku nebo pomáhat rodičům v zahradě přeážením květin a jiného nářadí. Rozměry vozíku pro děti jsou 70*20*21 cm.

Sportovní hra Plechovková pyramida Écoiffier od 18 měsíců

Dětská hra plechovkové pyramida je zábavná hračka pro všechny děti od 18 měsíců. Její pravidla jsou velmi jednoduchá: děti si z 10 plechovek postaví pyramidu a snaží se ji shodit pomocí 2 míčků. Ten, kdo pyramidu shodí co nejmenším počtem úderů, je vítěz. Plechovky jsou očíslovány čísly 1-10 a mají zářivé barvy. Hra s plechovkami je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Hračky Smoby a Écoiffier mají zaoblené hrany, které slouží jako prevence před zraněním nejmenších dětí. Cenově výhodný set hraček je zárukou skvělé zábavy pro děti, které si rády hrají venku nebo oblibují sportovní hry. Jsou odrazem francouzské kvality a designu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,0 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...