Set skluzavka Toboggan KS Smoby 150 cm s vodou a kbelík set Hledá se Dory od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan KS s vodou a vědro setu Hledá se Dory pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech modré a zelené barvy. Set je složen z kvalitní skluzavky Toboggan KS s vodou pro děti a z krásného vědro setu Hledá se Dory. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Smoby skluzavka pro děti Toboggan KS má pevnou konstrukci a plochu na klouzání dlouhou 1,5 metru. Klouzání je intenzivní zážitek pro každé dítě, a dětská skluzavka Smoby Toboggan KS se zaručeně stane zaručeně ozdobou vaší zahrady či dvora. Plast je příjemný a sametový na dotek, má jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje protiskluzový patent na schůdkách a pevná konstrukce, posílená plastovou oporou v střede sklouzavky. Během horkých letních dnů se dá pohodlně napojit na hadici a vytvořením kaskády se dítě klouže rovnou do bazénu. Skluzavka je věkově vhodná pro všechny děti od 2 let. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 33 cm.

Unikátní UV filtr chrání plasty před vyblednutím a zničením od slunce, a tak zaručuje, že barvy nevyblednou po dlouhou dobu a zůstanou zářivé jako v první den během dlouhých let používání. Je provedena v krásných svěžích barvách zelené a modré barvy. Skluzavka se dá napojit na hadici v horní části. Voda stéká do bazénu a děti mají svůj vlastní domácí tobogan. Skluzavka má rozměry 100*159*150 cmSkluzavka pro děti Tobogan KS je vybavena ergonomickou plochou smyku a protiskluzovým žebříkem. Dětská skluzavka Smoby Toboggan KS prošla přísnými testy odolnosti a kvality. Je vyrobena v pevných a kvalitních plastových materiálů s pevnou konstrukcí. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Skluzavka má jednoduchou a rychlou montáž a demontáž.

Židle pro děti KidChair Smoby zelená s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška sedadla 27 cm od 18 měsíců

Kbelík set do písku Šmoulové Mondo s konví 7 dílů (výška 14 cm) od 18 měsíců

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set skluzavky Toboggan KS s vodou a vědro setu Hledá se Dory potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,0 kg
Nosnost50 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné