Set skluzavka Toboggan KS Smoby s délkou 150 cm a pískoviště stolek na vodu a písek a rybářská udice od 24 měsíců

Popis produktu

Sada hraček skluzavka Toboggan KS s vodou a stolek na vodu a písek s rybářskou udicí představuje fantastickou sadu hraček na léto pro holčičky a chlapce od 2 let. Hračky pocházejí od renomovaných evropských výrobců Smoby a Écoiffier. Skluzavku, která je dlouhá 150 cm, jednoduchým způsobem proměníte na dětský tobogan a spolu se stolkem na vodu a písek a udicí tvoří jeden pěkný celek pro hru a zábavu dětí. Hračky jsou dokonale sladěny, a tak dětem doma velmi jednoduše vytvoříte prostor pro zábavné letní hry, kde si zahrají se sourozenci i s kamarády. Souprava hraček je ideální pro letní hry venku, aby se děti během prázdnin mohly bavit dlouhé hodiny.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Smoby Toboggan KS dětská skluzavka je středně velká skluzavka pro dívky a chlapce od 2 let s 1,5 metru dlouhou ergonomickou tvarovanou plochou na klouzání. Díky svému červeno-zelenému barevnému provedení perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Z horní části skluzavky je možnost napojit hadici s vodou a dítě má krásnou vodní skluzavku, po které se klouže na trávu nebo do bazénu. Tímto jednoduchým způsobem proměníte skluzavku soukromý tobogan, ze kterého mají radost všechny děti. Rozměry skluzavky jsou 158*70*102 cm. Skluzavka má dvojité stěny, které zaručují jejich pevnost a stabilitu. Bezpečnost dětí při klouzání zaručují protiskluzové schůdky a pevná konstrukce.

Tato zábavná hračka má všechny tvary oblé, jemně vypracované a je příjemná na dotek. Dá se snadno sestavit a nezabírá mnoho místa. V dolní části, kam se dítě sklouzne, je zpevněná, zespodu vyztužená. Je to stabilní skluzavka, která promění každý dvůr nebo zahradu na hřiště plné radosti a zábavy. Vysoké a velké úchyty zajišťují pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Skluzavka pro děti má anti UV filtr, který chrání povrch skluzavky před slunečním zářením. Zajišťuje tak, že barvy nevyblednou. Je to jedinečná vlastnost, kterou mají pouze produkty značky Smoby. Plasty jsou příjemné a sametové na dotek, jejich tvar je oblý a proto se dítě nemůže zranit.

Pískoviště stolek na vodu a písek Écoiffier s 10 doplňky od 18 měsíců

Stolek na vodu a písek Écoiffier je výborná dětská hračka, se kterou se zabaví všechny malé děti od 18 měsíců. Stolek na písek a vodu je vyhotoven v nádherné červeno-modro-zelené kombinaci, která zaujme každé dítě na první pohled. Stolek na zahradu nabízí bohatou sadu doplňků: konvičku, lopatku, hrabičky, kbelík, sítko na písek a různé bábovičky. Stolek se podobá dětskému hradu a tento dojem umocňuje i strážní věž s vodními mlýny, přes které může dítě směle lít vodu. Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné, dítě může stolek naplnit vodou nebo pískem

Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné a snadno se přizpůsobí potřebám dítěte. Stolek na vodu a písek je vyhotoven z kvalitního a odolného plastu. Rozměry tohoto multifunkčního dětského stolku jsou 50*37*66 cm. Celková výška stolku je 66 cm. Při hře se stolkem se u dětí rozvíjí fantazie a představivost, také jemná motorika. Je to skvělá hračka na dětské pískoviště, do zahrad a dvorů.

Rybářská udice s třemi kachničkami Écoiffier s košíkem od 18 měsíců

Écoiffier rybářská udice s 3 kachničkami je moderní plastový rybářský set, který je ideální nejen na venkovní použití, ale i do bytu, zahrádky nebo do dětského bazénu. Rybářský set pro děti obsahuje modrou udici s lankem a se žlutým háčkem a tři malé rozkošné kachničky, které jsou vyhotoveny v červené, žluté a modré barvě. Součástí setu je i oranžová síť, do které se dají kachničky po lovu zachytit. Kačenky mají nad zády praktický otvor, do kterého se háček zachytí a děti je budou snadno vytahovat z vody, přičemž si procvičí nejen reflexy, ale také svou zručnost a trpělivost. Tento set je výborná hračka pro všechny malé rybáře od 18 měsíců.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značky Smoby a Écoiffier jsou také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,0 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.