Set skluzavka Toboggan KS Smoby s délkou150 cm a houpačka Kocour a konvička od 24 měsíců

Popis produktu

Kvalitní zahradní hračky za skvělou cenu. Set skluzavka Toboggan KS Smoby, houpačka Kocour a konvička představuje správnou volbu pro každé dítě od 2 let. Set hraček za akční cenu ušetří rodičům penízky a jejich děti získají moderní hračky, které je budou dlouho bavit. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Skluzavka v setu se pyšní anti UV filtrem, díky kterému si zachová zářivé barvy i po dlouhém používání. Set hraček je vhodný pro hru více dětí, sourozence a kamarády.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Smoby Toboggan KS dětská skluzavka je středně velká skluzavka pro dívky a chlapce od 2 let s 1,5 metru dlouhou, ergonomickou tvarovanou plochou na klouzání. Díky svému červeno-zelenému barevnému provedení perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Z horní části skluzavky je možnost napojit hadici s vodou a dítě má krásnou vodní skluzavku, po které se klouže na trávu nebo do bazénu. Tímto jednoduchým způsobem proměníte skluzavku soukromý tobogan, ze kterého mají radost všechny děti. Rozměry skluzavky jsou 158*70*102 cm. Skluzavka má dvojité stěny, které zaručují jejich pevnost a stabilitu. Bezpečnost dětí při klouzání zaručují protiskluzové schůdky a pevná konstrukce.

Tato zábavná hračka má všechny tvary oblé, jemně vypracované a je příjemná na dotek. Dá se snadno sestavit a nezabírá mnoho místa. V dolní části, kam se dítě sklouzne, je zpevněná, zespodu vyztužená. Je to stabilní skluzavka, která promění každý dvůr nebo zahradu na hřiště plné radosti a zábavy. Vysoké a velké úchyty zajišťují pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Skluzavka pro děti má anti UV filtr, který povrch skluzavky před slunečním zářením. Zajišťuje tak, že barvy nevyblednou. Je to jedinečná vlastnost, kterou mají pouze produkty značky Smoby. Plasty jsou příjemné a sametové na dotek, jejich tvar je oblý a proto se dítě nemůže zranit.

Houpačka na zem Kocour Smoby s oušky a držáky zelená

Houpačka Kocour Smoby je houpačka pro děti od 18 měsíců. Má tvar kocoura a pohodlné ergonomicky tvarované sedadlo. Dětská houpačka má kompaktní rozměry 78*38*35 cm. Je vhodná do interiéru i exteriéru.

  • houpačka pro nejmenší děti od 18 měsíců
  • vhodná do bytu i do zahrady
  • ergonomické sedadlo
  • zelená barva
  • motiv kocourka
  • výška 35 cm, délka 78 cm
  • hmotnost 1,4 kg
  • kvalitní francouzský výrobek

Velká konev s beruškou Picnic Écoiffier (objem 3,5 litru) zelená/červená od 18 měsíců

Écoiffier dětská konev Picnic na vodu je v červené nebo zelené barvě s nálepkou berušky. Konvička pro děti je vyrobena z kvalitního plastu a děti ji využijí při hře v písku, bazénu nebo na zalévání květinek. Držadlo je velikostí i tvarem přizpůsobeno dětským ručičkám. Dětská konev Picnic s obrázkem berušky je vhodná pro děti od 18 měsíců. Rozměry dětské konve jsou 36*11,5*30 cm. Vyberte si konvičku pro děti v zelené nebo červené barvě a svůj výběr napište do objednávky.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Díky oblým a jemným tvarům jsou hračky Smoby vhodné pro nejmenší děti, které jsou při hře v bezpečí a nehrozí jim poranění. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,50 kg / 8,50 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...