Set skluzavka Toboggan KS Smoby s délkou150 cm a zahradní vozík Peppy s otočnými koly

Popis produktu

Set skluzavka Toboggan KS a vozík na tahání Peppy Handwagen je vynikající sada hraček pro děti od 2 let. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, díky které ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu od renomovaných výrobců Smoby a BIG jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zabaví se s nimi několik dětí, sourozenci i kamarádi. Hračky v setu od renomovaného výrobce Smoby jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a spolu vytvoří pěkný doplněk do každé zahrady.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby Toboggan KS je středně velká skluzavka pro děti od 2 let s 1,5 metru dlouhou, ergonomickou tvarovanou plochou n klouzání. Z horní části skluzavky je možnost napojit hadici s vodou a dítě má krásnou vodní skluzavku, po které se klouže na trávu nebo do bazénu, a tak má svůj vlastní soukromý tobogan. V dolní části, kam se dítě sklouzne, je zpevněná, zespodu vyztužená. Je to stabilní skluzavka, která promění každý dvůr nebo zahradu na hřiště plné radosti a zábavy. Vysoké a velké úchyty zajišťují pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou.

Skluzavka má dvojité stěny, které zaručují jejich pevnost a stabilitu. Zároveň všechny tvary má oblé, jemné vypracované, příjemné na dotek. Dá se snadno sestavit a nezabírá mnoho místa. Díky svým jemným barvám perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Je provedena v krásných barvách svěží zelené a červené barvy, které u dětí podněcují představivost a fantazii. Skluzavkaanti UV filtr, který povrch skluzavky před slunečním zářením. Zajišťuje tak, že barvy nevyblednou. Je to jedinečná vlastnost, kterou mají pouze produkty značky Smoby. Plasty jsou příjemné a sametové na dotek, jejich tvar je oblý a proto se dítě nemůže zranit. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Rozměry skluzavky jsou 158*70*102 cm.

Vozík na tahání Peppy Handwagen BIG s otočnými kolečky a odnímatelnými řídítky

Vozík na tahání Peppy Handwagen od renomovaného německého výrobce BIG je kvalitní a originální hračka pro všechny děti od 3 do 7 let. Vozík na tahání je vyhotoven v krásné červeno-šedé barevné kombinaci a je vyroben nejmodernějším výrobním postupem. Vozík je snadno ovladatelný praktickou odnímatelnou rukojetí, díky níž se přední kolečka jednoduše otáčejí ve směru jízdy. Tahací vozík má robustní a spolehlivou konstrukci, díky které má vysokou nosnost až 50 kg. Široká a pevná kolečka se vyznačují dlouhou životností.

Povrch vozíku je chráněn UV stabilizátory, takže si zachová své krásné barvy i po dlouhém čase. Použité, zdravotně neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu vozíku Peppy Handwagen a jeho bezpečnost vůči dětem. Všechny hrany vozíku jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Rozměry vozíku jsou 68*30*27 cm, přičemž jeho délka je 68 cm (bez rukojeti).

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky.

 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,0 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...