Set skluzavka Toboggan XL Smoby s vodou délka 230 cm a vodní hra Waterplay Niagara s lodičkami

Popis produktu

Set hraček Smoby představuje fantastickou sadu hraček na léto. Tvoří ji skluzavka s dvojitou vlnou Toboggan XL a vodní hra Waterplay Niagara. Hračky pocházejí od renomovaných evropských výrobců Smoby a Big. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Skluzavka a vodní hra tvoří spolu jeden celek a dokonale se k sobě hodí. Vašim dětem doma velmi jednoduše vytvoříte úžasné centrum na hraní, kde si zahrají se sourozenci a s kamarády. Souprava hraček je ideální pro letní hry venku, aby se děti během prázdnin mohly bavit dlouhé hodiny. S vodní hrou si však zahrají za špatného počasí i v domě nebo bytě.

Skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green Smoby 230 cm plocha na klouzání s UV filtrem

Skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green v zeleno-tyrkysovém provedení potěší chlapce a dívky již od 3 let. Pevná konstrukce skluzavky je mimořádně stabilní a pyšní se nosností až 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, také má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují protiskluzové schůdky s plastovou oporou na zemi a pevná držadla po bocích skluzavky, která jsou přizpůsobena pro malé dětské ruce. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokáží využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Skluzavka je vybavena pohodlnou ergonomickou plochou na klouzání, kterou děti ocení při každodenní hře. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Je vyhotovena v krásných svěžích barvách, které se dokonale hodí pro každý dvůr nebo zahradu a pomáhají v dětech rozvíjet fantazii a představivost. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti. Její celkové rozměry jsou 237*112*142 cm.

Vodní hra Waterplay Niagara BIG skládací s lodičkami modrá

Úžasné dobrodružství zažijí vaše děti při skládací vodní hře Niagara značky Big. Skládací vodní dráha se dá sestavit podle fantazie, jednotlivé díly mají patentované spoje, které dítěti umožní libovolně sestavit vodní dráhu. Soustava vodní dráhy obsahuje manuální pumpu na vodu, kterou se vytváří vodní proud, aby mohly loďky divoce brázdit vodními kanály. Díky zvýšené vodní skluzavce nabere loďka rychlost a dokáže svižně projet celou dráhou. Vodní hra obsahuje tři různé typy lodí a vodní letadlo, každý dopravní prostředek má vlastního kapitána.

Vodní hra Waterplay Niagara značky Big obsahuje dohromady až 41 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od tří let. Rozměry 130*90*22 cm jde o skutečně velkou hračku, se kterou si zahraje několik dětí najednou. Dětská vodní hra Niagara Big je chráněna UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další renomovaný výrobce je německý producent Big, který vyrábí stejně kvalitní, bezpečné a jedinečné hračky z plastu. Big nabízí na své hračky nadstandardní záruku 3 roky. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. S hračkami v tomto úžasném cenově výhodném setu se vaše děti nikdy nebudou nudit. Skluzavka, která se snadno změní na tobogan je něco, po čem touží každé malé děťátko. S vodní hrou si děti zahrají i v domě, když bude venku ošklivé počasí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.