Set skluzavka Toboggan XL Smoby 2,3 m s vodou a vodní hra Waterplay Niagara s lodičkami

Popis produktu

Set hraček Smoby představuje fantastickou sadu hraček na léto. Tvoří ji skluzavka s dvojitou vlnou Toboggan XL a vodní hra Waterplay Niagara. Hračky pocházejí od renomovaných evropských výrobců Smoby a Big. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Skluzavka a vodní hra tvoří spolu jeden celek a dokonale se k sobě hodí. Vašim dětem doma velmi jednoduše vytvoříte úžasné centrum na hraní, kde si zahrají se sourozenci a s kamarády. Souprava hraček je ideální pro letní hry venku, aby se děti během prázdnin mohly bavit dlouhé hodiny. S vodní hrou si však zahrají za špatného počasí i v domě nebo bytě.

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 ​​metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Nosnost skluzavky je 50 kg. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomickou dvojitou vlnu a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících.

Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku a tak mají svůj vlastní tobogan. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí, které jsou zpevněné podpěrou uprostřed. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Je vhodná pro děti od 3 let.

Vodní hra Waterplay Niagara BIG skládací s lodičkami modrá

Úžasné dobrodružství zažijí vaše děti při skládací vodní hře Niagara značky Big. Skládací vodní dráha se dá sestavit podle fantazie, jednotlivé díly mají patentované spoje, které dítěti umožní libovolně sestavit vodní dráhu. Soustava vodní dráhy obsahuje manuální pumpu na vodu, kterou se vytváří vodní proud, aby mohly loďky divoce brázdit vodními kanály. Díky zvýšené vodní skluzavce nabere loďka rychlost a dokáže svižně projet celou dráhou. Vodní hra obsahuje tři různé typy lodí a vodní letadlo, každý dopravní prostředek má vlastního kapitána.

Vodní hra Waterplay Niagara značky Big obsahuje dohromady až 41 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od tří let. Rozměry 130*90*22 cm jde o skutečně velkou hračku, se kterou si zahraje několik dětí najednou. Dětská vodní hra Niagara Big je chráněna UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další renomovaný výrobce je německý producent Big, který vyrábí stejně kvalitní, bezpečné a jedinečné hračky z plastu. Big nabízí na své hračky nadstandardní záruku 3 roky. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. S hračkami v tomto úžasném cenově výhodném setu se vaše děti nikdy nebudou nudit. Skluzavka, která se snadno změní na tobogan je něco, po čem touží každé malé děťátko. S vodní hrou si děti zahrají i v domě, když bude venku ošklivé počasí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka šmýkacej plochy230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné