Set skluzavka Toboggan XL Smoby 2,3 m s vodou, traktor Builder Max, přívěs, bagr, nakladač

Popis produktu

Set hraček Smoby od francouzského výrobce tvoří jedinečná skluzavka s vodou a dvojitou vlnou Toboggan XL a dětský traktor Power Builder Max na šlapání s bagrem, nakladačem a přívěsem. Hračkami na zahradu či dvůr potěšíte dívky a chlapce od 3 let. Skluzavku s dvojitou vlnou můžete napojit na zahradní hadici a získáte tak unikátní tobogan, na kterém se děti dokáží zabavit celé hodiny. Hračky v setu jsou provedeny v příjemných barvách a jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně bezpečných materiálů. Oblé hrany a kvalitní provedení zaručují bezpečnou hru dětí. Dětský traktor Power Builder Max na šlapání s bagrem, nakladačem a přívěsem a skluzavka Toboggan XL je krásná kombinace hraček, které spolu vytvoří pěkné zábavní centrum a potěší všechny děti. Koupí hraček v setu Smoby získáte opravdu kvalitní výrobky za zvýhodněnou cenu a dětem darujete nejen 2 hračky, ale také dvojnásobnou radost.

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL pro dívky a chlapce od 3 let patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 ​​metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Skluzavka má ergonomickou, tvarovanou dvojitou vlnu a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Má pěkné barevné provedení v červené a zelené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg.

Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku, a tak mají svůj vlastní tobogan. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí, které jsou zpevněné podpěrou uprostřed. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavka opěrku na ruce, díky které si děti neublíží. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením, a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti.

Dětský traktor Power Builder Max Smoby s přívěsem, bagrem a nakladačem

Smoby dětský traktor Power Builder Max na šlapání s pedály je traktorem pro děti a bagrem, nakladačem a přívěsem větších rozměrů než kterýkoliv jiný traktor. Je vhodný pro dívky i chlapce od 3 do 8 let. Děti traktor mohou používat i déle, protože má dostatečně velké rozměry. Traktor pro děti Power Builder Max je proveden v barevné kombinaci žluté a černé barvy s černými pevnými koly. Svým vzhledem připomíná realistický traktor. Dětský traktor Power Builder Maxnastavitelné sedadlo a otáčející volant s klaksonem. Všechny prvky traktoru jsou pohyblivé a dají se ovládat pomocí páky. Dětský traktor na šlapánípraktický přívěs, díky kterému si dítě může vozit písek, kameny a jiné předměty. Přední bagr a nakladač se dají ovládat pomocí páky. Všechny prvky na hraní zaručují vašemu dítěti dlouhé hodiny strávené hrou venku na čerstvém vzduchu.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Hlavní myšlenkou společnosti Smoby je, aby hračka rozvíjela motorické dovednosti dítěte, sociální inteligenci a fyzickou zdatnost. Tento set hraček skluzavky s vodou a dvojitou vlnou Toboggan XL a dětský traktor Power Builder Max na šlapání s bagrem, nakladačem a přívěsem udělá radost všem dětem a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Celková délka237 cm
Délka šmýkacej plochy230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost14 kg / 17 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné