Set skluzavka Toboggan Funny Smoby 200 cm a kbelík set a kolečko od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan Funny, s vědro setem pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby a kolečka Picnic od firmy Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech červené a zelené barvy. Set je složen z kvalitní skluzavky Toboggan Funny pro děti a z krásného kolečka a vědro setu. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Skluzavka Toboggan Funny Smoby vlnitá s vodou délka 200 cm zelená od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby Toboggan Funny patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2 metry dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého podklouznutí a je kompromisem mezi velkou a malou skluzavkou pro děti. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením, a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkem a jízda je pohodlná díky příjemnému došmyku na konci skluzavky. Výhodou skluzavky je široký podklad pod schůdky, který zabraňuje propadávaní se do trávy. Kulaté a hladké úchyty v horní části schodů dávají dětem pocit bezpečí při hraní. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg.

Skluzavka pro děti Smoby Toboggan Funny je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomickou tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavka má protiskluzové, extra široké schůdky a opěrku na ruce. Skluzavka má pěkné barevné provedení v zelené a červené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou.Skluzavka je 2 m dlouhá, a její rozměry jsou 224*88*115 cm. Šířka plochy na klouzání je 39 cm. Výška držáků je 30 cm. Je vhodná pro děti od 2 let.

Kbelík set s konví Smoby Auta 6 dílů (výška 18 cm) od 18 měsíců

Smoby set pro děti do písku obsahuje 6 kusů nářadí. Dětský set do písku v kyblíku se skládá z plastového kbelíku, hrabiček a lopatky, sítka, formičky a konve na vodu. Set do písku pro děti je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů. Je proveden v krásném pohádkovém motivu. na výb%er máte kbelík Princezny nebo Auta. Set kbelíku je v syté žluté a zelené barvě s krásným pohádkovým motivem na kyblíku. Výška kbelíku je 18 cm. Je to ideální hračka pro dítě na hru v písku nebo s vodou. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Dětský kolečko Picnic Ecoiffier od 18 měsíců

Ecoiffier dětský kolečko Picnic je krásné červeno-zelené plastové kolečko. Je vyroben z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky kterým je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoliv jiného. Velmi se hodí pro usilovné a pracovité děti, které chtějí pomoci rodičům v zahrádce nebo kdekoliv jinde, protože si do něj mohou naskládat posečenou trávu, roznášet květiny nebo jiné sazenice. Rozměry jsou 31,5*30*31,5 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality. Tento set skluzavky Toboggan Funny a kolečka s vědro setem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu224*88*115 cm
Celková výška115 cm
Rozměry balení196*30*45 cm
Celková délka224 cm
Délka plochy na klouzání200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,5 kg / 12,0 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...