Set skluzavka Toboggan Funny Smoby s délkou 2 metry a kbelík set a kolečka od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan Funny s kbelík setem pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby a kolečka od firmy Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitní skluzavky Toboggan Funny pro děti a z krásného kolečka a kbelík setu. Tyto se vzájemně barevně i designově ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Smoby 2metrová, dvojité stěny s UV filtrem od 2 let

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější skluzavky od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Dětská skluzavka potěší děti plochou na klouzání o délce až 2 metry. Originální barevná kombinace červené, zelené, šedé a bílé upoutá děti od 2 let na první pohled a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Robustní skluzavka nabízí také možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní ve skutečný tobogan s vodotryskem, se kterým se děti zabaví na dlouhé hodiny.

Skluzavka sestává z kvalitního žebříku s protiskluzovou ochranou, který dětem umožní bezpečný výstup i bosýma, mokrýma nohama. Masivní zelená držadla poskytnou dětem oporu a jistotu předtím, než se posadí na skluzavku a spustí se dolů. Skluzová plocha ve tvaru vlny je ergonomická a velmi pohodlná. Jednou z jejích největších předností je vodní tobogan, se kterým se chlapci i dívky ochladí během horkých, letních dnů. Pokud máte doma brouzdaliště, děti se mohou klouzat i přímo do něj. Nosnost skluzavky je až 50 kg.

Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Dětské kolečko Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je krásné tyrkysovo-zelené plastové kolečko, které potěší každé dítě již od 18 měsíců. Plastový materiál, použitý při výrobě, je na dotek příjemný a díky 2 předním kolečkům se kolečko snadno ovládá. Rukojeti jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce, dítě pociťuje jistotu a stabilitu při manipulaci s kolečkem a přepravování nákladu. Nízká hmotnost kolečka pomůže při udržování rovnováhy. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry kolečka jsou 59*30*32 cm.

Kyblíček set z cukrové třtiny Ocean Bio Sugar Cane Bucket Smoby 6 dílů z kolekce Smoby Green

Kyblíček set z cukrové třtiny z ekologické kolekce Smoby Green od francouzského Smoby zabaví chlapce a dívky již od 18 měsíců. Modrý kyblíček s podmořským motivem se sítkem na přesýpání písku a doplňky okouzlí děti na první pohled. Jeho součástí je také praktická konvička, oranžová lopatka, hrabičky a malé námořníky potěší i modrá bábovička do písku ve tvaru plachetnice. Celá sada je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, takže nezatěžuje životní prostředí.

Kyblík set přinese dětem spoustu radostných chvil, zahrají si s ním na dvoře, zahradě, při návštěvě pískoviště nebo na výletu u vody a dovolené. Naučí se vytvářet v písku rozličné tvary, stavět hrady, hloubit tunely nebo si vyzkouší povolání zahradníků. Kyblíček je vybaven praktickou rukojetí, takže se dá snadno přenášet. Sada hraček do písku pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení, učí se pracovat s novým nářadím, probouzí se v nich fantazie a představivost.

Francouzský Smoby už dlouhá léta přináší dětem ty nejkrásnější hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu224*88*115 cm
Celková výška115 cm
Rozměry balení196*30*45 cm
Celková délka224 cm
Délka plochy na klouzání200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,5 kg / 12,0 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.