Set skluzavka Toboggan Funny Smoby délka 2 m a stůl na hraní Voda & Písek od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan Funny a stolku na hraní Voda&Písek 2v1 pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech modré, zelené a červené barvy. Set je složen z kvalitní skluzavky Toboggan Funny a z krásného stolku na hraní Voda&Písek 2v1. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Skluzavka Toboggan Funny Smoby vlnitá s vodou délka 200 cm zelená od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby Toboggan Funny patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2 metry dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého podklouznutí a je kompromisem mezi velkou a malou skluzavkou pro děti. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením, a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Jízda je pohodlná díky příjemnému došmyku na konci skluzavky. Výhodou skluzavky je široký podklad pod schůdky, který zabraňuje propadávaní se do trávy. Kulaté a hladké úchyty v horní části schodů dávají dětem pocit bezpečí při hraní. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg.

Skluzavka pro děti Smoby Toboggan Funny je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomickou tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí. Plast skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Skluzavka má protiskluzové, extra široké schůdky a opěrku na ruce. Skluzavka má pěkné barevné provedení v zelené a červené pastelové barvě, což u dětí podporuje fantazii a stimuluje představivost. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit. Skluzavka je 2 m dlouhá, a její rozměry jsou 224*88*115 cm. Šířka plochy na klouzání je 39 cm. Výška držáků je 30 cm. Je vhodná pro děti od 2 let.

Stůl Voda&Písek Smoby s dvojitým krytem a loďka s bábovičkami od 18 měsíců

Smoby stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek na hraní pro děti. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které mají speciální anti UV ochranu před slunečním zářením. Stolek pro dětičtvercový tvar je laděn v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci. Rozměry dětského stolku na hraní jsou 69*69*46 cm. Pod vrchním krytem se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek. Při přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Současti dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i lopatka, hrabičky, lodička a dvě bábovičky. Výška stolku je 46 cm a výška mlýna je 27 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set skluzavky Toboggan Funny a stolku na hraní Voda&Písek 2v1 potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu224*88*115 cm
Celková výška115 cm
Rozměry balení196*30*45 cm
Celková délka224 cm
Délka šmýkacej plochy200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost9,5 kg / 12,0 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...