Set skluzavka KS Smoby 150 cn a houpačka Portique od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětské skluzavky střední velikosti KS a dětské hodačky s kovovou konštrukcií je proveden v krásné modro-zelené barevné kombinaci. Set hraček je vhodný pro děti od 24 měsíců. Set hraček má několik výhod. Dětem přináší dvojitou radost a potěší se i vaše peněženka. Set hraček do zahrady je cenově výhodnější než koupě separátních hraček. Hračky spolu barevně ladí, a nabízejí vašim ratolestem dlouhé hodiny zábavy strávené klouzání a houpáním.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Smoby skluzavka pro děti Toboggan KS má pevnou konstrukci a plochu na klouzání dlouhou 1,5 metru. Klouzání je intenzivní zážitek pro každé dítě, a dětská skluzavka SMOBY Toboggan KS se zaručeně stane zaručeně ozdobou vaší zahrady či dvora. Plast je příjemný a sametový na dotek,jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje protiskluzový patent na schůdkách a pevná konstrukce, posílená plastovou oporou v střede sklouzavky. Dítě se drží pevných opěradel po bocích skluzavky. Během horkých letních dnů se dá pohodlně napojit na hadici a vytvořením kaskády se dítě klouže rovnou do bazénu. Skluzavka je věkově vhodná pro všechny děti od 2 let.

Unikátní UV filtr chrání plasty před vyblednutím a zničením od slunce, a tak zaručuje že barvy nevyblednou po dlouhou dobu a zůstanou zářivé jako v první den během dlouhých let používání. Je provedena v krásných svěžích barvách zelené, bílé a šedé, které perfektně zapadnou na vaši zahradu, či na dvůr. Barevnost skluzavky v dětech podporuje představivost a fantazii. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě, či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti. Skluzavka se dá napojit na hadici v horní části. Voda stéká do bazénu a děti mají svůj vlastní domácí tobogán. Skluzavka má rozměry 100*159*150 cm. Skluzavka pro děti Tobogan KS je vybavena ergonomickou plochou smyku. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 33 cm.

Dětská skluzavka Smoby Toboggan KS prošla přísnými testy odolnosti a kvality, a produkt je držitelem certifikátu. Je vyrobena v pevných a kvalitních plastových materiálů s pevnou konstrukcí. Skluzavka má jednoduchou a rychlou montáž a demontáž. Je to skluzavka pro děti vyrobená ve Francii s francouzským šarmem a dokonalostí. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle norem a evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Houpačka Portique Smoby s kovovou konstrukcí vysoká od 6 měsíců

Smoby Portique Plus je houpačka pro nejmenší děti, již od 6 měsíců se stabilní kovovou konstrukcí, v zelené a modré barevné kombinaci. Je to pohodlná houpačka pro děti, která má pevný masivní tvar. Dětská houpačka má ergonomicky tvarovanou a pohodlnou sedačkou tak, aby dítě ani po delším sezení nebylo unavené. Bezpečnost houpačky je zajištěna bezpečným sedadlem. Během jízdy se dítě opírá o vysoké opěrky na všech stranách. Houpačka pro děti obsahuje anti UV filtr a proto barvy plastových částí nevyblednou dlouhou dobu.

Rozměry dětské houpačky s kovovou konstrukcí jsou: výška 120 cm, 124 cm šířka a 120 cm hloubka. Plastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotek malých dětských rukou. Jízda na dětské houpačce je vzrušující pro každé dítě a houpání je oblíbená činnost od útlého dětství. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který je známý kvalitou materiálů a propracovaným designem hraček a pomůcek pro děti všech věkových kategorii. Houpání na houpačce děti neomrzí celé dětství. Je to skvělý doplněk na zahradu či na dvůr. S dětskou houpačkou zažije každé dítě množství zábavy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,0 kg
Nosnost50 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné