Set skluzavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby a vysokozdvižný vozík Linde s paletou od 24 měsíců

Popis produktu

Výjimečný set hraček – dětská skluzavka Toboggan Super Megagliss a vysokozdvižný vozík Linde s paletou představuje výbornou volbu pro chlapce a dívky od 2 let, kteří si rádi hrají na čerstvém vzduchu. Hračky v setu od francouzského Smoby a německého BIG spolu krásně ladí a nabídnou dětem hodiny skvělé zábavy. Kvalitní set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu opravdu ušetříte. Set hraček je vhodný i pro hru více dětí, kamarádů a sourozenců.

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2in1 Slide Green Smoby 360 cm plocha na klouzání s UV filtrem od 24 měsíců

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2v1 od francouzského výrobce Smoby v zeleno-tyrkysovém provedení roste spolu s dětmi od 2 do 8 let. Univerzální skluzavka se dá jednoduchým způsobem přeměnit na malou skluzavku o délce na klouzání 1,5 metru a když děti vyrostou, připojením druhé části získáte velkou skluzavku s délkou na klouzání až 3,6 metru. Mimořádně pevná a odolná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností až 50 kg.

Samozřejmostí jsou protiskluzové schůdky s oporou na zemi a pevná držadla na bocích skluzavky. Lezení po schůdcích je tak bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Na velké skluzavce s ergonomickou plochou zažijí děti při klouzání až trojitou vlnu, poskytne jim zábavu na celá léta. Její rozměry jsou 352*112*186 cm. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání.

Vysokozdvižný vozík na šlapání Linde BIG s paletou červeno-černý

Dětský vysokozdvižný vozík značky BIG je hračka pro malé milovníky velkých strojů. Šlapací vysokozdvižný vozík BIG je vhodný pro děti od 3 let, je velmi stabilní a spolehlivý. Vysokozdvižný vozík je navržen podle originálních vozíků značky Linde. Sedačku vysokozdvižného vozíku BIG lze nastavovat – jednoduchým způsobem ji přisunete blíže nebo dále od volantu a pedálů, čímž se sedačka přizpůsobí velikosti a potřebám dítěte. Volant vozíku je vybaven klasickým klaksonem, takže v případě potřeby může malý řidič na sebe upozornit. Radlice, na kterou se klade paleta – součást vozíku – se pohybuje nahoru a dolů, ale i dopředu a dozadu, což poskytuje dítěti mnoho nových možností pro hru. Radlice disponuje nosností 3 kg. Nosnost samotného vysokozdvižného vozíku je až 50 kilogramů.

Vlastnosti

 • šlapací vysokozdvižný vozík s klaksonem
 • dokonalá stabilita
 • krásné syté barvy 
 • pohodlné sedadlo
 • radlice s paletou, nosnost 3 kg
 • nosnost 50 kg
 • stříška na ochranu před sluncem
 • protiskluzové pedály
 • UV ochrana barev
 • zdravotně nezávadný materiál
 • kvalitní německý výrobek

Francouzský Smoby vyrábí plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozměry balení189*60*45 cm
Celková délka352 cm
Výškově nastavitelnéAno
Délka plochy na klouzání375 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost21 kg / 26 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
gift SS2024ECO4540-1 Záhradný rýľ,ECO4540-2 Záhradné hrable,ECO4540-3 Záhradná lopata
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.