Set skluzavka Máša a medvěd s vodou Smoby 90 cm Toboggan XS, kolečko, kbelík set Pirát od 24 měsíců

Popis produktu

Sada hraček skluzavka Toboggan XS Máša a medvěd s vodou a dětské kolečko se sadou do písku Piráti představuje fantastický set hraček na léto pro chlapce od 2 let. Hračky pocházejí od renomovaných evropských výrobců Smoby a Écoiffier. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Skluzavka a dětský set s kolečkem, kbelíkem a nástroji do písku i vody jsou dokonale sladěné hračky, které spolu tvoří jeden dokonalý celek. Vašim dětem doma velmi jednoduše vytvoříte prostor pro zábavné letní aktivity, při kterých si zahrají se sourozenci i s kamarády. Souprava hraček je ideální pro letní hry venku, aby se děti během prázdnin mohly bavit dlouhé hodiny.

Skluzavka pro děti Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby s vodou Toboggan XS Máša a medvěd je krásná dětská skluzavka s pohádkovým motivem. Pohádku Máša a medvěd milují děti na celém světě, proto této skluzavce určitě neodolá žádné děťátko. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Skluzavka je vhodná pro dívky a chlapce od 2 let. Skluzavka Máša a medvěd se dá jednoduše napojit na zahradní hadici a následně po skluzavce stéká voda jako na toboganu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vylézt i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s tímto pohádkovým motivem je zaručeně správnou volbou pro každé miminko. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno složit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá po dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Dětské kolečko Pirát Écoiffier do písku s kbelík setem od 18 měsíců červený

Dětské kolečko Pirát je stylové kolečko v červené barvě, které přichází v balení spolu s kbelíkem, konvičkou a nástroji do písku. Je to dokonalá sada na hry v písku pro každého kluka. Kolečko se setem do písku je vhodný od 18 měsíců. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní, dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě se při hře příliš nenamáhá. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Jeho rozměry jsou 66*28*28 cm. Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kbelík s obrázkem piráta, sítko, hrabičky, lopatka, konev a bábovička do písku ve tvaru kotvy. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad a výborným způsobem tak rozvíjí svou fantazii.

Francouzští výrobci Smoby a Écoiffier dodržují při výrobě hraček přísné evropské normy a jejich výrobky splňují i ​​ta nejpřísnější bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Značky Smoby a Écoiffier jsou zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě kvalitní a bezpečné hračky, vyberte si z nabídky hraček vyrobených v Evropě. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set hraček – skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd a dětského kolečka s kbelík setem do vody i písku potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...