Set skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS Smoby délka 90 cm a stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby skluzavka Toboggan XS Máša a medvěd a dětský stůl Zahradník De Jardinage 2v1 tvoří krásné hrací zábavní centrum pro holčičky a chlapce od 2 let na zahradu či dvůr. Hračky se výborně doplňují a vytvoříte s nimi dokonalý hrací prostor pro děti, plný zábavných her v zahradě nebo na dvoře. Mají široké využití při všelijakých dětských hrách, při nichž se nekladou meze fantazii ani kreativitě. Pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který je zárukou originality, kvality a bezpečnosti, takže koupí produktů Smoby získáte opravdu kvalitní výrobky. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které získáte 2 zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby Toboggan XS Máša a medvěd je krásná dětská skluzavka, která má pohádkový motiv. Pohádku Máša a medvěd milují děti na celém světě, proto této skluzavce určitě neodolá žádné děťátko. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Je vhodná již od 2 let. Zajímavostí skluzavky Máša a medvěd je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na toboganu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s tímto pohádkovým motivem je proto zaručeně správnou volbou pro každé děťátko. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Dětský stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotem a 15 doplňky od 24 měsíců

Dětský stůl De Jardinage od výrobce Smoby je nádherný stolek pro malé zahradníky. S rozměry 69*69*70 cm je to ideální hračka pro holčičky a chlapce na hry venku. Součástí této outdoorové hračky je 5 květináčů v zářivých barvách, do kterých si děti mohou zasadit své květiny. Starat se o ně budou pomocí hrabiček, lopatky a konvičky, které také patří k zahradnické výbavě. Kromě toho je v balení i kbelík, 2 kroužky na květináče, které se zavěsí na plot stolku a 4 plastové hůlky, které se dají zapíchnout do květináčů a tak je ozdobit. Celkem obsahuje zahradní stůl De Jardinage 15 doplňků. Děti milují hry na různá povolání, protože se tak přibližují světu dospělých. Při hře na zahradníky si děti rozvíjejí kreativitu a fantazii, posilují jemnou motoriku.

Dětský stolek pro zahradníky je uprostřed rozdělen plotem zelené barvy, na který se dají pověsit květináče nebo zahradnické nářadí. Jedna strana stolu pro zahradníky je hluboká, dá se do ní nasypat zemina a nasadit květiny. Z druhé strany stolku jsou otvory na květináče a kbelík. Tam si děti mohou připravovat rostlinky před zasazením. Celý stůl je laděn v krásné zelené a červené barvě, výborně zapadne do každé zahrady nebo na dvůr či terasu. Stojí na 4 pevných plastových nohách, proto je velmi odolný a ěstabilní. Stůl navíc obsahuje speciální anti UV filtr, který zajistí, že jeho barvy zůstanou krásně zářivé dlouhá léta. Chrání plast na stolku před škodlivými účinky slunečního záření.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Tento set skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd a stolku Zahradník De Jardinage 2v1 potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...