Set skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS Smoby délka 90 cm a stavebnice PlayBIG Bloxx domeček 162 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček s pohádkovým motivem Máša a medvěd obsahuje Smoby skluzavku s vodou Máša a medvěd Toboggan XS a stavebnici BIG Máša a medvěd v domečku. Hračky se výborně doplňují. Děti si po zábavě na skluzavce mohou odpočinout při stavebnici BIG Máša a medvěd v domečku, která se skládá z figurek a 162 dílků. Hračky pocházejí od kvalitních evropských výrobců Smoby a BIG, kteří jsou známí svou kvalitou a originálními výrobky. Skluzavka a stavebnice Máša a medvěd jsou krásné barevně sladěné v hnědo-oranžových barvách a tento set hraček nesmí chybět ani u vás. Děti si s ním mohou zahrát během pěkného počasí venku, ale také ve svém pokojíčku. Pohádka Máša a medvěd je milována snad všemi dětmi na světě. Podněcuje dětskou fantazii a učí děti o přátelství a morálních hodnotách. Stavebnice PlayBIG je kompatibilní se stavebnicemi Lego, můžete je zkombinovat. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, takže při jeho koupi potěšíte své ratolesti dvojnásobně a ještě k tomu i ušetříte.

Skluzavka Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby Toboggan XS s vodou Máša a medvěd je krásná dětská skluzavka, která má pohádkový motiv. Pohádku Máša a medvěd milují děti na celém světě, proto této skluzavce určitě neodolá žádné děťátko. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Je vhodná již od 2 let. Zajímavostí skluzavky Máša a medvěd je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na toboganu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s tímto pohádkovým motivem je proto zaručeně správnou volbou pro každé děťátko. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd v horském domečku BIG s 2 figurkami 162 dílů od 18 měsíců

BIG stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd v horském domečku je nádherná hračka s pěkným designem vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi Lego. Vaše ratolesti si tedy mohou spojit své skládačky BIG a Lego, aby si mohly postavit ještě krásnější stavby. Stavebnice pro děti má celkem 162 dílů. V balení najdete i 2 figurky – Mášu a medvěda, děti si mohou vymýšlet vlastní originální příběhy se svými oblíbenými postavičkami.

Chatka, která se dá z kostek postavit, je opravdu velmi pěkná, má zajímavé detaily, které upoutají každého kluka či holčičku. Dětské stavebnice Lego či BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. BIG je německý výrobce, který vyrábí stejně kvalitní hračky. Na dětskou hračku BIG je poskytnuta záruka 3 roky. Výrobci Smoby a BIG jsou zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti. Hračky Smoby a BIG splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Dětská skluzavka s vodou a stavebnice Máša a medvěd jsou dokonale sladěné hračky, které potěší všechny děti a výhodná cena udělá radost rodičům.

 

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...