Set skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm a kbelík set do písku Zmrzlina od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětských hraček Smoby skluzavka Toboggan XS Máša a medvěd s vodou a dětský set značky Écoiffier do písku s kbelíkem, konví a bábovičkami vytvářejí skvělou kombinaci hraček, které zabaví vaše ratolesti na dlouhou dobu. Děti milují klouzání na skluzavce a hru v písku s bábovičkami. Dětským setem skluzavky a kbelík setu bude jejich radost z nové hračky hned dvojnásobná. Těšit se bude i vaše peněženka, protože koupě setu hraček je výhodnější než koupě separátních dětských hraček. Aktivity venku nikdy nebyly takovou zábavou jako s novými hračkami.

Skluzavka Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby s vodou Toboggan XS Máša a medvěd je krásná dětská skluzavka s pohádkovým motivem. Pohádku Máša a medvěd milují děti na celém světě, proto této skluzavce určitě neodolá žádné děťátko. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Skluzavka je vhodná pro holčičky a chlapce od 2 let. Skluzavka Máša a medvěd se dá jednoduše napojit na zahradní hadici a následně po skluzavce stéká voda jako na toboganu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s tímto pohádkovým motivem je zaručeně správnou volbou pro každé děťátko. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Kbelík set Délices Zmrzlina Écoiffier s konví 9 dílů od 18 měsíců

Écoiffier dětský set do písku pro děti od 18 měsíců se skládá z 9 kusů dětského nářadí z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu. Hlavní část setu tvoří průsvitný kbelík, do kterého si děti mohou poskládat různé poklady a přes průsvitné stěny je sledují. Dále je to růžová konev s obrázky zmrzliny, sítko, hrabičky, lopatka a 4 bábovičky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Celá souprava do písku je laděna v příjemných pastelových barvách. Kbelík do písku má praktický úchyt, děti ho mohou snadno přenášet. Děti si se setem do písku rády hrají na pláži či na dětském pískovišti. Rozměry dětského setu do písku jsou 19*18*21 cm.

Francouzští výrobci Smoby a Écoiffier dodržují při výrobě hraček přísné evropské normy. Značky Smoby a Écoiffier jsou zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě kvalitní a bezpečné hračky, vyberte si z nabídky hraček vyrobených v Evropě. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Tento set hraček – skluzavka Toboggan XS Máša a medvěd a sada na písek potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné