Set skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS Smoby délka 90 cm a stavebnice PlayBIG Bloxx na skluzavce od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček s pohádkovým motivem Máša a medvěd obsahuje Smoby skluzavku Máša a medvěd Toboggan XS a stavebnici BIG Máša a medvěd. Výborně se doplňují, děti si po zábavě na skluzavce mohou odpočinout u stavebnice BIG Máša a medvěd na skluzavce, která je jakousi malou verzí dětské skluzavky. Hračky pocházejí od kvalitních evropských výrobců Smoby a BIG, kteří jsou známí svou kvalitou a originálními výrobky. Skluzavka a stavebnice Máša a medvěd jsou krásně barevně sladěné v hnědo-oranžových barvách a tento set hraček nesmí chybět ani u vás. Děti si s nimi mohou zahrát během pěkného počasí venku, ale také ve svém pokojíčku. Pohádka Máša a medvěd je milována snad všemi dětmi na světě. Podněcuje dětskou fantazii a učí děti o přátelství a morálních hodnotách. Stavebnice PlayBIG je kompatibilní se stavebnicemi Lego, můžete je zkombinovat. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, takže při jeho koupi potěšíte své ratolesti dvojnásobně a ještě k tomu i ušetříte.

Skluzavka Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby Toboggan XS je krásná dětská skluzavka, která má pohádkový motiv. Pohádku Máša a medvěd milují děti na celém světě, proto této skluzavce určitě neodolá žádné děťátko. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Je vhodná již od 2 let. Zajímavostí skluzavky Máša a medvěd je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na toboganu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s tímto pohádkovým motivem je proto zaručeně správnou volbou pro každé děťátko. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd BIG na skluzavce s 2 figurkami 29 dílů od 18 měsíců

BIG stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd na skluzavce je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Dnes je pohádka Máša a medvěd mezi dětmi velmi oblíbená, proto této veselé barevné stavebnici neodolá žádné nejmenší děťátko. Kromě pohádkového motivu je na skládačce BIG velmi dobré, že je kompatibilní se stavebnicemi Lego. Stavebnice pro děti má celkem 29 dílů, jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, možnosti na stavění a vymýšlení je hodně. V balení naleznete i figurky Máši a medvěda, děti si mohou vymýšlet vlastní originální příběhy se svými oblíbenými postavičkami.

Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším dětem, aby tvořily, vymýšlely, bavily se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

Společnosti Smoby a BIG patří ke špičkovým výrobcům hraček v Evropě. Vysoká kvalita hraček, používání zdravotně nezávadných materiálů a důraz na bezpečnost dětí při hře jsou pro obě společnosti prvořadé. Vysoká odolnost a speciální UV filtry pomáhají zachovat hračky dlouho jako nové. Hračky přispívají ke zdravému vývinu dítěte a podněcují jeho psychomotorický vývoj. Hračkami BIG a Smoby darujete dětem bezpečné a vysoce kvalitní hračky, radost ze hry na dlouhé hodiny. Evropští výrobci hraček Smoby a BIG dbají při výrobě hraček na bezpečnost dětí. Při výrobě hraček používají zdravotně nezávadné materiály a barvy, které jsou bezpečné pro hru i těch nejmenších dětí. Set hraček skluzavky a dětské stavebnice s pohádkovým motivem Máša a medvěd udělá radost všem dětem, kteří mají rádi tuto pěknou pohádku.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...