Set skluzavka Máša a medvěd Smoby 90 cm Toboggan XS a domeček Pretty Blue od 24 měsíců

Popis produktu

Set jedinečných hraček se skládá z dětského domečku Pretty Blue s UV filtrem a dětské skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky udělají radost dívkám a chlapcům od 2 let. Jsou převedeny v příjemných barevných odstínech a vzájemně se barevně i designově ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Set dětského domečku Pretty Blue a dětské skluzavky Toboggan XS s motivem oblíbené pohádky Máša a medvěd potěší všechny děti dvojnásobně a vy zároveň ušetříte.

Skluzavka Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby Toboggan XS Máša a medvěd je krásná dětská skluzavka, která má motiv známé pohádky Máša a medvěd, kterou milují děti na celém světě, proto této skluzavce pro dívky a chlapce od 2 let určitě neodolá žádné děťátko. Klouzací plocha dětské skluzavky je 90 cm. Zajímavostí skluzavky Máša a medvěd je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na tobogánu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrými nožkami, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s pohádkovým motivem nezbedného děvčátka Máši a jejích přátel je proto zaručeně správnou volbou pro každé děťátko. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k sklouzne po zem je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno poskládat i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Dětský domeček Pretty Blue Smoby s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Pretty Blue má jedinečný design, který si na první pohled oblíbí všechny děti. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Domek Pretty Blue pro dívky a chlapce od 2 let má jedinečné zasouvací okenici zářivé modré barvy a mřížkované okno v krásné barevné kombinaci modré, šedé zelené a bílé barvy. Barvy perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Pro svou nadčasovou jednoduchost a prostorný vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domky. Vnitřní půdorys má rozměry 98 * 111 cm a jeho výška je 127 cm. Dětský domeček Pretty Blue má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu.

Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím, a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je, v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů.

Hračky od francouzského výrobce Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku a klouzání na skluzavce je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a vysoké kvalitě materiálu. Značka Smoby je zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Dětský set hraček - skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd a domečku Smoby Pretty Blue potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou. Splňte sen dětem a dopřejte jim radost ze hry během letních dnů.

 

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.