Set skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm a kolečko s pracovními nástroji od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček skluzavka Máša a medvěd a kolečko s pracovním nářadím tvoří dokonalou sadu hraček pro každé děťátko již od 2 let. Skluzavka Máša a medvěd se po napojení na vodu změní na tobogan. Pochází od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Od výrobce Écoiffier pochází kolečko s lopatkou, hráběmi, kbelíkem a konví pro každého malého zahradníka. Hračky spolu dokonale funkčně ladí, děti je využijí při různých hrách venku. Skluzavka s vodou je dokonalým letním osvěžením a kolečko je vynikající pomůcka při pomáhání rodičům v zahradě. Set hraček vám nabízíme ve zvýhodněné ceně, které se prostě nedá odolat. Získáte v něm 2 úžasné hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte.

Skluzavka Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby Toboggan XS je krásná dětská skluzavka, která má pohádkový motiv. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Je vhodná již od 2 let. Zajímavostí skluzavky Máša a medvěd je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na toboganu. Smoby vám nabízí skluzavku s vodní kaskádou, která umožňuje právě tuto zábavnou letní aktivitu. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo se pokládá mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Míša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S nezbednicí Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaka dobrodružství.

Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm.

Kolečko Picnic Écoiffier s vědrem, lopatkou, hráběmi a konví 5 ks od 18 měsíců

Écoiffier kolečko Picnic pro děti se setem do písku je krásná barevná hračka pro děti. Kolečko pro děti je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného plastu, což mu zaručuje dlouholetou spolehlivost. Set do písku pro děti se skládá z kbelíku s motivem zeleniny, lopatky a hrabiček s dlouhou rukojetí a konve na zalévání. Kolečko a set je využitelný hlavně při hrách v písku nebo u vody. Dětské kolečko je krásné zeleno-červené barvy. Je velmi lehké a proto je vhodné i pro nejmenší dětičky. Set je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry dětského kolečka jsou 66 * 28 * 28 cm.

Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Écoiffier je další kvalitní výrobce z Francie. Hračky Smoby a Écoiffier splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Vytvořte vašim dětem doma prostředí na jedinečné hry, které je zabaví, potěší, osvěží, rozvíjejí jejich fantazii a kreativitu. Zakupte jim nejmodernější skluzavku Máša a medvěd spolu s lehounkým kolečkem s pracovními nástroji.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka125 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...