Set skluzavka a kurník pro 5 slepiček Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby s krmítkem a hnízdem

Popis produktu

Skluzavka Super Megagliss 2v1 a kurník s krmítkem a hnízdem nabídnou dětem od 2 let skvělé zážitky při každodenní hře na čerstvém vzduchu. Hračky v setu od francouzského výrobce Smoby barevně a designově ladí, stanou se přirozenou součástí vaší zahrady a dvora. Děti potěší konfigurovatelná skluzavka s maximální délkou 360 cm, kterou využijí při klouzání až do věku 8 let. Při hře na povolání chovatelů a farmářů se spolehnou na moderní kurník, který jim pomůže získat první zkušenosti s chovem slepiček. Hravou formou získávají pocit zodpovědnosti, rozvíjejí si logické myšlení, představivost a vytvářejí si pozitivní vztah k přírodě a zvířatům.

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2v1 Slide Green Smoby 360 cm plocha na klouzání s UV filtrem od 24 měsíců

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2v1 od francouzského výrobce Smoby v zeleno-tyrkysovém provedení dokáže růst spolu s vašimi dětmi od 2 do 8 let. Univerzální skluzavka se dá jednoduchým způsobem přeměnit na malou skluzavku o délce 1,5 metru, a když děti vyrostou, připojením druhé části získáte velkou skluzavku s délkou na klouzání až 3,6 metru. Mimořádně pevná a odolná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností až 50 kg. Plastový materiál, použitý při výrobě, je příjemný na dotek a zaoblené hrany zajišťují dětem při hře bezpečnost. 

Samozřejmostí jsou protiskluzové schůdky s oporou na zemi a pevná držadla na bocích skluzavky. Lezení po schůdcích je tak bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Na velké skluzavce s ergonomickou plochou zažijí děti při klouzání až trojitou vlnu, poskytne jim zábavu na celá léta. Její rozměry jsou 352*112*186 cm. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě či na podzim a stane se oblíbeným místem pro vaše děti.  

Kurník pro 5 slepic Cluck Cluck Cottage Beige Smoby 4 dveře se schody a krmítkem a hnízdo s falešným vajíčkem 128 cm výška

Kurník pro slepičky Cluck Cluck Cottage Beige od francouzského výrobce Smoby potěší každé dítě již od 3 let. Domeček pro slepice je vybaven 4 otevíratelnými dveřmi s uzamykáním, dítě má k němu přístup z přední i zadní části. Kurník je vhodný pro 5 slepic, které mají k dispozici bidýlko na sezení a hnízdo na snášení vajíček, do kurníku se dostanou po rampě se schůdky. Prostorný kurník zaručí slepičkám ideální životní podmínky, jeho součástí je i ventilace, kterou děti nastaví pomocí otočného ventilu. Povrch kurníku ve tvaru reliéfu ze dřeva a kamene okouzlí vaše nejmenší, přičemž je potěší i obrázky ve tvaru slepiček.

Střecha kurníku je vybavena praktickou okapovou rourou a nádobou, do které se sbírá dešťová voda, rovněž ji děti mohou využít jako krmítko. Při péči o zvířátka budou mít k dispozici také informační brožurku a potěší je i replika vajíčka. Malý kurník pro slepice je vyroben z pevných plastových materiálů bez obsahu škodlivých ftalátů a je 100% recyklovatelný. Povrch kurníku je jemný na dotek, zaoblené hrany poskytují dětem při hře bezpečnost. Údržba kurníku je velmi jednoduchá, plastový povrch snadno očistíte od nečistot, čímž vytvoříte slepičkám zdravé a čisté prostředí. Celkové rozměry kurníku jsou 159*126*128 cm, přičemž jeho výška je 128 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozměry balení190*60*45 cm
Celková délka352 cm
Délka plochy na klouzání1,7 m - 3,6 m
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost21/26 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.