Set skluzavka Toboggan KS Smoby délka 1,5 m a stůl na hraní Voda & Písek od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní skluzavky Toboggan KS s vodou a stolku na hraní Voda&Písek 2v1 pro děti od francouzského výrobce hraček SMOBY je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech modré, zelené a červené barvy. Set je složen z kvalitní skluzavky Toboggan KS s vodou pro děti a z krásného stolku na hraní Voda&Písek 2v1. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Smoby skluzavka pro děti Toboggan KS má pevnou konstrukci a plochu na klouzání dlouhou 1,5 metru. Klouzání je intenzivní zážitek pro každé dítě, a dětská skluzavka Smoby Toboggan KS se zaručeně stane zaručeně ozdobou vaší zahrady či dvora. Plast je příjemný a sametový na dotek, má jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje pevná konstrukce, posílená plastovou oporou v střede sklouzavky. Během horkých letních dnů se dá pohodlně napojit na hadici a vytvořením kaskády se dítě klouže rovnou do bazénu. Skluzavka je věkově vhodná pro všechny děti od 2 letSchůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Nosnost skluzavky je 50 kg. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 33 cm.

Unikátní UV filtr chrání plasty před vyblednutím a zničením od slunce, a tak zaručuje, že barvy nevyblednou po dlouhou dobu a zůstanou zářivé jako v první den během dlouhých let používání. Je provedena v krásných svěžích barvách zelené a modré barvy. Skluzavka se dá napojit na hadici v horní části. Voda stéká do bazénu a děti mají svůj vlastní domácí tobogan. Skluzavka má rozměry 100*159*150 cm. Skluzavka pro děti Tobogan KS je vybavena ergonomickou plochou smyku a protiskluzovým žebříkem. Dětská skluzavka Smoby Toboggan KS prošla přísnými testy odolnosti a kvality, a produkt je držitelem certifikátu. Je vyrobena v pevných a kvalitních plastových materiálů s pevnou konstrukcí. Skluzavka má jednoduchou a rychlou montáž a demontáž.

Dětský stůl Voda & Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek na hraní pro děti. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které mají speciální anti UV ochranu před slunečním zářením. Stolek pro dětičtvercový tvar je laděn v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci. Rozměry dětského stolku na hraní jsou 69*69*46 cm. Pod vrchním krytem se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek. Při přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Součástí dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i lopatka, hrabičky, lodička a dvě bábovičky. Výška stolku je 46 cm a výška mlýna 27 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set skluzavky Toboggan KS s vodou a stolku na hraní Voda&Písek 2v1 potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,0 kg
Nosnost50 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné