Set skluzavka Toboggan KS Smoby 150 cm a pískoviště Motýl s vodotryskem od 24 měsíců

Popis produktu

Sada hraček od francouzského výrobce Smoby skluzavka Toboggan KS s vodou a pískoviště Motýl s vodotryskem potěší holčičky a chlapce od 2 let. Skluzavka pro děti v červeno-zelené kombinaci má 1,5 metru dlouhou plochu na klouzání. Pískoviště pro děti je v pěkné zelené barvě. Skládá se ze 2 dílů, a tak ho využijete jako klasické pískoviště i jako bazének. Hračky se vzájemně designově i barevně doplňují a společně tvoří pěknou sadu hraček, které zabaví vaše ratolesti na dlouhou dobu. Děti milují klouzání na skluzavce a hru s pískem. Skluzavku i pískoviště můžete jednoduchým způsobem napojit na zahradní hadici, a tak nejen znásobíte radost dětí ze hry, ale zároveň jim poskytnete příjemné osvěžení během horkých letních dnů. Dětským setem skluzavky s vodou a dvoudílným pískovištěm s vodotryskem bude radost dětí z nové hračky hned dvojnásobná. Těšit se bude i vaše peněženka, protože koupě setu hraček je výhodnější než koupě separátních dětských hraček. Dětské aktivity venku s novými hračkami budou ještě větší zábavou.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Toboggan KS dětská skluzavka od francouzského výrobce Smoby je středně velká skluzavka pro děti od 2 let. 1,5 metru dlouhá, ergonomicky tvarovaná plocha na klouzání poskytuje dětem nezapomenutelné zážitky a radost z pohybu. Z horní části skluzavky je možnost napojit hadici s vodou a voda teče shora dolů. Dítě má krásnou vodní skluzavku, po které se klouže na trávu nebo do bazénu, a tak má svůj vlastní soukromý tobogan. Skluzavka má dvojité stěny, které zaručují jejich pevnost a stabilitu. Zároveň všechny tvary má oblé, jemně vypracované, příjemné na dotek. Dá se snadno sestavit a nezabírá mnoho místa. Díky svým jemným barvám perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Je provedena v krásných barvách svěží zelené a červené barvy.

Je to stabilní skluzavka, která promění každý dvůr nebo zahradu na hřiště plné radosti a zábavy. Vysoké a velké úchyty zajišťují pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Skluzavka má anti UV filtr, který chrání povrch skluzavky před slunečním zářením. Zajišťuje tak, že barvy nevyblednou. Je to jedinečná vlastnost, kterou mají pouze produkty značky Smoby. Plasty jsou příjemné a sametové na dotek, jejich tvar je oblý, a proto se dítě nemůže zranit. Rozměry skluzavky jsou 158*70*102 cm. Bezpečnost zaručují i ​​protiskluzové schůdky a pevná konstrukce.

Pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem délka 167 cm od 2 let zelené

Pískoviště pro děti Smoby má tvar motýla a krásný odstín jarní zelené barvy. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště je vyrobeno z odolného plastu a je vhodné pro děti od 2 let. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének a druhé využijete jako pískoviště na písek. Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení. Část s pískem můžete na noc druhým křídlem pískoviště přikrýt, a tak je písek chráněn před nevítanými návštěvníky.

Dvoudílné pískoviště Motýl jednoduchým způsobem napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda, a tak si děti mohou užít zábavu pod vlastním vodotryskem. Na dně dětského pískoviště je otvor na rychlé vypuštění vody. Hrany bazénku jsou jemné a oblé, což zaručuje vysokou bezpečnost při hraní. Rozměry dětského pískoviště Smoby jsou 167*111*18 cm.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Dětská skluzavka Toboggan KS s vodou a pískoviště Motýl s vodotryskem nabízejí vašim ratolestem široké spektrum her, během nichž se budou bavit, ale i hravým způsobem učit a poznávat svět. Sada těchto kvalitních a bezpečných hraček udělá radost všem dětem a vás překvapí příjemnou cenou.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,5 kg / 8,5 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...