Set skluzavka s vodotryskem Funny Double Toboggan Smoby 2metrová a velká konev Beruška 3,5litrová

Popis produktu

Set 2metrová skluzavka s vodotryskem a velká konev s motivem Berušky je sada krásných hraček, se kterými se výborně zabaví chlapci i děvčata od 2 let. Set za sníženou cenu potěší i rodiče, kteří ušetří více, než při koupi samostatných hraček. Skluzavka v setu od Smoby se vyznačuje originálním francouzským designem a díky anti UV filtru si zachová krásné a zářivé barvy i po letech používání. V kombinaci s dětskou konví od Écoiffier zažijí vaše děti na zahradě a dvoře mnoho radostných zážitků.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Smoby 2metrová, dvojité stěny s UV filtrem od 2 let

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější skluzavky od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Dětská skluzavka potěší děti plochou na klouzání o délce až 2 metry. Originální barevná kombinace červené, zelené, šedé a bílé upoutá děti od 2 let na první pohled a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Robustní skluzavka nabízí také možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní ve skutečný tobogan s vodotryskem, se kterým se děti zabaví na dlouhé hodiny.

Skluzavka sestává z kvalitního žebříku s protiskluzovou ochranou, který dětem umožní bezpečný výstup i bosýma, mokrýma nohama. Masivní zelená držadla poskytnou dětem oporu a jistotu předtím, než se posadí na skluzavku a spustí se dolů. Skluzová plocha ve tvaru vlny je ergonomická a velmi pohodlná. Jednou z jejích největších předností je vodní tobogan, se kterým se chlapci i dívky ochladí během horkých, letních dnů. Pokud máte doma brouzdaliště, děti se mohou klouzat i přímo do něj. Nosnost skluzavky je až 50 kg.

Konev Picnic Écoiffier s beruškou objem 3,5 litru od 18 měsíců zelená/červená

Dětská konev Picnic od francouzského Écoiffier je v červené nebo zelené barvě s nálepkou berušky. Konev pro děti je vyrobena z kvalitního plastu a děti ji využijí při hře v písku, bazénu nebo na zalévání květinek. Držadlo je velikostí i tvarem přizpůsobeno dětským ručičkám. Dětská konve Picnic s obrázkem berušky je vhodná pro děti od 18 měsíců. Rozměry konvičky jsou 36*11,5*30 cm. Vyberte si konvičku pro děti v zelené nebo červené barvě a svůj výběr napište do objednávky.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Écoiffier je francouzská značka, která nabízí kvalitní hračky za rozumné ceny.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*88*119 cm
Celková výška119 cm
Rozměry balení190*34*50 cm
Celková délka217 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,5 kg / 14,5 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.