Set skluzavka Toboggan Funny Smoby délka 200 cm a dobrodružná dráha s kbelík setem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček pro děti skluzavka Toboggan Funny s dobrodružnou dráhou a kbelík set promění vaši zahradu na oázu smíchu a radosti. Děti milují klouzání na skluzavce a kbelík set je skvělý doplněk pro hru v písku. Set hraček Smoby je ideální na hru venku téměř během každého ročního období. Děti se ze setu skluzavky pro děti a kbelíku potěší dvojnásobně, jakož i vaše peněženka. Hračky jsou za zvýhodněnou cenu. Dětská skluzavka Funny je stabilní a vhodná pro každé dítě od 24 měsíců.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Smoby 2metrová, dvojité stěny s UV filtrem od 2 let

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější skluzavky od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Dětská skluzavka potěší děti plochou na klouzání o délce až 2 metry. Originální barevná kombinace červené, zelené, šedé a bílé upoutá děti od 2 let na první pohled a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Robustní skluzavka nabízí také možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní ve skutečný tobogan s vodotryskem, se kterým se děti zabaví na dlouhé hodiny.

Skluzavka sestává z kvalitního žebříku s protiskluzovou ochranou, který dětem umožní bezpečný výstup i bosýma, mokrýma nohama. Masivní zelená držadla poskytnou dětem oporu a jistotu předtím, než se posadí na skluzavku a spustí se dolů. Skluzová plocha ve tvaru vlny je ergonomická a velmi pohodlná. Jednou z jejích největších předností je vodní tobogan, se kterým se chlapci i dívky ochladí během horkých, letních dnů. Pokud máte doma brouzdaliště, děti se mohou klouzat i přímo do něj. Nosnost skluzavky je až 50 kg.

Dobrodružná dráha Adventure Course Smoby na rozvoj pohybových smyslů dětí od 24 měsíců

Dobrodružná dráha Adventure Course od francouzského výrobce Smoby přinese dětem od 2 do 6 let řadu příležitostí k procvičení pohybových schopností, reflexů, zlepšení prostorového vnímání a koordinace celého těla. Hravým způsobem přijdou na to, jak správně udržovat rovnováhu, přičemž se mohou těšit na různé úrovně obtížnosti, které jim nabídne dráha o celkové délce 3,5 metru a nosnosti až 50 kg.

Dráha se skládá z pevných a odolných plastových dílů, tvoří ji 4 chodníky a 4 opěrné body, které lze libovolně propojovat a kombinovat, takže se děti ani na chvíli nenudí. Využijí ji v interiéru i exteriéru, po celý rok si na ní mohou hrát a soutěžit se svými sourozenci a kamarády. Její povrch je chráněn anti UV filtrem, své krásné barvy si zachová i po letech používání a skvěle odolává vlivům počasí. Jednotlivé díly jsou protiskluzové, mají silné a odolné stěny. Tréninková dráha je vhodná i pro hru více dětí, které si vyzkouší svoji šikovnost při různých hrách.

Kbelík set s konví Maxi hrad Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kbelík červené barvy, který připomíná svým tvarem hrad, modré sítko, zelené hrabičky a lopatka, žlutá konev a červená bábovička ve tvaru hradu. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svoji fantazii. Tento set svým provedením zaujme každého kluka či dívku. Set do písku má kompaktní balení, které se snadno a prakticky přenáší. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5*40 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu224*88*115 cm
Celková výška115 cm
Rozměry balení196*30*45 cm
Celková délka224 cm
Délka plochy na klouzání200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,5 kg / 12,0 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.