Set skluzavka a domeček pro zahradníky Square Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby s multifunkčním pískovištěm

Popis produktu

Skluzavka Super Megagliss 2v1 a domeček pro zahradníky Square dohromady tvoří prvotřídní sadu hraček, se kterou se zabaví děti od 2 let. Hračky v setu od francouzského výrobce Smoby barevně a designově ladí, ozdobí každý dvůr a zahradu. Nastavitelná skluzavka s délkou na klouzání 1,5 m/3,6 m dokáže růst spolu s dítětem a okouzlující domeček Square s pískovištěm umožní dětem naplno rozvíjet jejich kreativitu a fantazii. V pískovišti se naučí budovat hrady, hloubit tunely, ale také ji mohou využít jako praktickou zahrádku, do které si zasadí své první květinky. Hračky si díky povrchové úpravě s UV filtrem zachovají svůj krásný vzhled i po dlouhém používání.

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2v1 Slide Green Smoby 360 cm plocha na klouzání s UV filtrem od 24 měsíců

Skluzavka Super Megagliss Toboggan 2v1 od francouzského výrobce Smoby v zeleno-tyrkysovém provedení dokáže růst spolu s vašimi dětmi od 2 do 8 let. Univerzální skluzavka se dá jednoduchým způsobem přeměnit na malou skluzavku o délce 1,5 metru, a když děti vyrostou, připojením druhé části získáte velkou skluzavku s délkou na klouzání až 3,6 metru. Mimořádně pevná a odolná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností až 50 kg. Plastový materiál, použitý při výrobě, je příjemný na dotek a zaoblené hrany zajišťují dětem při hře bezpečnost. 

Samozřejmostí jsou protiskluzové schůdky s oporou na zemi a pevná držadla na bocích skluzavky. Lezení po schůdcích je tak bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Na velké skluzavce s ergonomickou plochou zažijí děti při klouzání až trojitou vlnu, poskytne jim zábavu na celá léta. Její rozměry jsou 352*112*186 cm. Povrch skluzavky je vybaven anti UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě či na podzim a stane se oblíbeným místem pro vaše děti. 

Domeček s pískovištěm Square Playhouse Pretty Blue Smoby se 2 okny s posuvnými okenicemi a UV filtrem od 24 měsíců

Domeček s pískovištěm Square Playhouse představuje originální dárek pro všechny děti již od 2 let. V přední části domku se nacházejí poloviční dveře, boční stěny jsou vybaveny 2 okny se žaluzií a posuvnými okenicemi, takže si v něm budou děti užívat příjemný vánek i během horkých letních dnů. Součástí domečku je i multifunkční pískoviště, které děti využijí i jako svoji první zahrádku, ve které si vypěstují květinky nebo chutnou zeleninu. Pískoviště s UV filtrem se skládá ze 4 pevných a odolných plastových stěn, v balení naleznete také ochrannou podložku, kterou izolujete pískoviště od země.

Do pískoviště o rozměrech 76*76*17 cm se vejde až 75 kg písku, dítě si v něm zahraje se svými oblíbenými hračkami, staví si hrady a hloubí tunely. Při hře na zahradníky využijí děti prostor pískoviště jako zeleninovou zahrádku, do které se vejde 60 litrů zeminy. Domeček má pevné a odolné stěny vyrobené z prvotřídních plastů, takže je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek můžete používat i v exteriéru i interiéru, je skladný, umožňuje rychlé složení i rozložení.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozměry balení190*60*45 cm
Celková délka352 cm
Délka plochy na klouzání1,7 m - 3,6 m
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost21/26 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.