Set skluzavka Toboggan Funny délka 200 cm Smoby a domeček Jolie se 3 okny a 2 žaluziemi s UV filtrem

Popis produktu

Vlnitá skluzavka Toboggan Funny a domeček Jolie je vynikající dárek pro děti od 2 let. Hračky od francouzského Smoby splňují vysoká kritéria kvality a překvapí originálním francouzským designem. Set hraček je v nabídce za zvýhodněnou cenu, takže nejen při nákupu ušetříte, ale také dopřejete svým dětem nadčasové hračky, se kterými se vydrží hrát dlouhá léta. Hračky v setu spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dvůr a zahradu.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Smoby 2metrová, dvojité stěny s UV filtrem od 2 let

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější skluzavky od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Dětská skluzavka potěší děti plochou na klouzání o délce až 2 metry. Originální barevná kombinace červené, zelené, šedé a bílé upoutá děti od 2 let na první pohled a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Robustní skluzavka nabízí také možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní ve skutečný tobogan s vodotryskem, se kterým se děti zabaví na dlouhé hodiny.

Skluzavka sestává z kvalitního žebříku s protiskluzovou ochranou, který dětem umožní bezpečný výstup i bosýma, mokrýma nohama. Masivní zelená držadla poskytnou dětem oporu a jistotu předtím, než se posadí na skluzavku a spustí se dolů. Skluzová plocha ve tvaru vlny je ergonomická a velmi pohodlná. Jednou z jejích největších předností je vodní tobogan, se kterým se chlapci i dívky ochladí během horkých, letních dnů. Pokud máte doma brouzdaliště, děti se mohou klouzat i přímo do něj. Nosnost skluzavky je až 50 kg.

Domeček Jolie New Grey Playhouse Smoby s 2 okny se žaluzií a poloviční dveře se zadním oknem UV filtr

Domeček Jolie New Grey Playhouse od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny kluky a dívky již od 2 let. V přední části domku se nacházejí poloviční dveře, boční stěny jsou vybaveny 2 okny se žaluzií a v zadní části domku se nachází zadní okénko, takže si v něm budou děti užívat příjemný vánek i během horkých letních dnů. Domeček v barevné kombinaci modré, zelené, bílé a šedé působí moderně a nadčasově, ozdobí každou zahradu a dvůr, díky anti UV filtru jeho barvy nevyblednou ani po letech používání.

Domeček má pevné stěny vyrobené z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domečku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domeček je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je sametově jemný na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek můžete používat i v exteriéru i interiéru, je skladný, umožňuje rychlé složení i rozložení.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu88*224*115 cm
Celková výška115 cm
Rozměry balení195*31*44 cm
Celková délka224 cm
Délka plochy na klouzání200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,50 kg / 12 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.