Set skluzavka Toboggan Funny délka 200 cm Smoby a domeček Neo Jura Lodge s kuchyňkou plnými dveřmi komínem a zvonkem

Popis produktu

Vlnitá skluzavka Toboggan Funny a domeček Neo Jura Lodge s kuchyňkou, plnými dveřmi, komínem a zvonkem je moderní sada hraček, která potěší všechny děti od 2 let. Hračky od francouzského Smoby splňují vysoká kritéria kvality a překvapí originálním francouzským designem. Set hraček je v nabídce za sníženou cenu, takže nejen při nákupu ušetříte, ale i dopřejete svým dětem nadčasové hračky, se kterými si vydrží hrát dlouhá léta. Hračky v setu spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dvůr a zahradu.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Smoby 2metrová, dvojité stěny s UV filtrem od 2 let

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější skluzavky od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Dětská skluzavka potěší děti plochou na klouzání o délce až 2 metry. Originální barevná kombinace červené, zelené, šedé a bílé upoutá děti od 2 let na první pohled a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Robustní skluzavka nabízí také možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní ve skutečný tobogan s vodotryskem, se kterým se děti zabaví na dlouhé hodiny.

Skluzavka sestává z kvalitního žebříku s protiskluzovou ochranou, který dětem umožní bezpečný výstup i bosýma, mokrýma nohama. Masivní zelená držadla poskytnou dětem oporu a jistotu předtím, než se posadí na skluzavku a spustí se dolů. Skluzová plocha ve tvaru vlny je ergonomická a velmi pohodlná. Jednou z jejích největších předností je vodní tobogan, se kterým se chlapci i dívky ochladí během horkých, letních dnů. Pokud máte doma brouzdaliště, děti se mohou klouzat i přímo do něj. Nosnost skluzavky je až 50 kg.

Domeček Neo Jura Lodge Smoby s kuchyňkou, plnými dveřmi, komínem a zvonkem od 24 měsícůs

Domeček Neo Jura Lodge od francouzského výrobce Smoby je výborná volba pro všechny děti již od 2 let. Zahradní domek z dílny předních francouzských designérů zaručí vašim dětem množství radostně strávených chvil v interiéru i exteriéru. Domek dětem nabídne plné uzamykatelné vstupní dveře a poloviční dveře v zadní části domku, 2 okna s otevíratelnými okenicemi, originální krmítko pro ptáčky a ještě mnohem více. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a kytiček.

Na domku je krásný zelený komín, který dodává domku specifický vzhled. Plné vstupní dveře se dají zamykat s klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory různých velikostí, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí působivý efekt slunečních paprsků. U vstupních dveří je i elektronický zvonek, se kterým ohlásí návštěva svůj příchod. Prostorný interiér je jako stvořený na různé hry a zábavu. Letní kuchyňka se 17 doplňky potěší každého malého kuchaře a kuchařku, naučí se v ní připravovat různé dobroty a nabídnou i své kamarády.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu88*224*115 cm
Celková výška115 cm
Rozměry balení195*31*44 cm
Celková délka224 cm
Délka plochy na klouzání200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,50 kg / 12 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.