Set skluzavka Toboggan KS délka 150 cm střední Smoby a domeček Nature playhouse se zvonkem

Popis produktu

Set skluzavka Toboggan KS a domeček Nature Playhouse s elektronickým zvonkem je výborná sada hraček do zahrady, které zabaví chlapce i dívky od 2 let. Set hraček je v nabídce za sníženou cenu, díky čemuž ušetříte více než při koupi hraček samostatně. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a ozdobí každou zahradu nebo dvůr. Hračky od Smoby jsou vhodné i pro hru více dětí a vyznačují se pravým francouzským designem.

Skluzavka Toboggan KS Smoby střední délka 1,5 m od 24 měsíců červeno-zelená

Dětská skluzavka Toboggan KS od francouzského výrobce hraček Smoby je středně velká skluzavka pro děti od 2 let. 1,5 metru dlouhá, ergonomicky tvarovaná plocha smyku poskytuje dětem nezapomenutelné zážitky a radost z pohybu. Je to stabilní skluzavka, která promění každý dvůr nebo zahradu na hřiště plné radosti a zábavy. Z horní části skluzavky je možnost napojit hadici s vodou a voda stéká shora dolů. Dítě má krásnou vodní skluzavku, po které klouže na trávu nebo do bazénu, a tak má svůj vlastní soukromý tobogan. Vysoké a velké úchytky zajišťují pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou.

Skluzavka má dvojité stěny, které zaručují jejich pevnost a stabilitu. Zároveň všechny tvary má oblé, jemné vypracované, příjemné na dotek. Dá se snadno složit a nezabírá mnoho místa. Díky svým jemným barvám perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Je vyhotovena v krásných barvách svěží zelené a červené barvy. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Skluzavka má anti UV filtr, který chrání povrch skluzavky před slunečním zářením. Zajišťuje tak, že barvy nevyblednou. Rozměry skluzavky jsou 158*70*102 cm. Bezpečnost zaručují i protiskluzové schůdky a pevná konstrukce.

Domeček Nature Smoby červeno-zelený, 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvné okenice

Dětský domeček Smoby Nature je nádherný zahradní domeček pro dívky a chlapce od 2 let, ale rádi si v něm zahrají i děti ve vyšším věku. Má originální design, který byl inspirovaný nejnovějšími trendy v architektuře. Zahradní domek pro děti má jedinečnou zasouvatelnou okenní okenici v šedé barvě. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Bílo-zelená barva stěn domečku s šedými detaily se krásně hodí do každé zahrady nebo na dvůr. Rozměry dětského zahradního domku jsou 127*98*110 cm, jeho celková výška je 127 cm. Dětský domeček Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Celý domeček je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Díky hmotnosti více než 12 kg stojí stabilně na zemi, odolává vlivům počasí.

Domeček Smoby obsahuje anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové po dlouhá léta. Domeček pro děti se dá složit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Design domečku Smoby upoutá každého prcka, množství promyšlených detailů si zamiluje každý chlapec či holčička. Děti mají uvnitř mnoho místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí.

Zvonek elektronický k dětským domečkům Smoby Natur, Pretty a Pillings od 18 měsíců

Elektronický zvonek je kompatibilní s domky Natur, Pretty a Pillings. K dětskému domečku ho připevníte zcela jednoduše a dětičky si něj mohou dokonce napsat jméno nebo něco nakreslit. Ne všechny domky se vyrábějí se zvonečky, takže dětičky nebo rodiče na ně musejí před návštěvou klepat. Díky tomuto doplňku ve tvaru zvonku budou děti ukryté v domečku slyšet vyzvánění. Zvonek má jednoduché šedé tlačítko, bílý prostor na jmenovku a malý reproduktor, který vydává zvuk jako realistický zvonek. Elektronický zvonek funguje na 2 AAA/LR03 baterie, které jsou součástí balení.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,50 kg / 8,50 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.