Set skluzavka Toboggan XS zelená Smoby a chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1

Popis produktu

Set skluzavka Toboggan XS a chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 je vynikající sada hraček pro všechny chlapce a dívky od 2 let. Set hraček nabízíme za akční cenu, díky níž rodiče ušetří více než při koupi samostatných hraček. Hračky v setu od renomovaných výrobců Smoby a BIG jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a spolu vytvoří pěkný doplněk do každé zahrady a dvora.

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby v zeleno-červené barvě je jedním z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Plocha na klouzání má šířku 38 cm. Je velmi bezpečná díky své ergonomicky tvarované ploše na klouzání a zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy pro každé dítě. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta, proto si ji můžete vzít s sebou na chatu či k vodě. Jedinečnou vlastností malé dětské skluzavky XS Toboggan je anti UV filtr, který chrání povrch plastu před slunečním zářením a zajišťuje tak že barvy zůstanou krásně svěží jako v první den během dlouhých let. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg.

Navíc je dětská skluzavka doplněna praktickým otvorem na vodu, do kterého se dá napojit hadice a dítě klouže na vodě například do svého bazénku. Děti se kloužou a mají svůj vlastní malý tobogan. Je to velká zábava a děti milují jízdu na skluzavce. Díky své jedinečné barevné kombinaci zelené a červené barvy působí pozitivně. Stupínky dětské skluzavky jsou protiskluzové, bezpečné, jakož i její celá stabilita. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku k místu sklouznutí je 125 cm. Šířka plochy na klouzání je 38 cm. Plastový povrch skluzavky je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Její hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit.

Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 BIG s brzdou k odrážedlům

Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 od renomovaného německého výrobce BIG je vynikající multifunkční hračka, jako stvořená pro chlapce a dívky od 1 do 5 let. Je možné ji zkombinovat se všemi odrážedlům BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Tato moderní hračka v krásném, šedo-bílém barevném provedení s červenými doplňky je skutečně univerzální – menší děti ji využijí jako bezpečné chodítko, učí se s ní své první kroky, pak ji mohou využít jako kočárek pro své hračky, panenky, a nakonec ji mohou připojit k odrážedlu jako přívěs a hrát si na řidiče. Multifunkční přívěs tak roste spolu s dítětem.

V přední části chodítka se nachází ochrana proti převrácení a zároveň disponuje i brzdou na kolečkách, kterou dětičky využijí při i jízdě s kočárkem. Kvalitní kolečka jsou příjemně měkká a tichá, vhodná do exteriéru i interiéru. Když budou děti využívat chodítko jako přívěs, určitě ocení jednoduché připojování k odrážedlu pomocí jisticího čepu. V zadní části hračky, za plastovou mřížkou, se nachází úložný prostor, do kterého si děti mohou uložit různé drobnosti a hračky. Povrch chodítka pokrývají různé veselé obrázky barevných postaviček. Zaoblená rukojeť dodává dětem pocit jistoty, je přizpůsobena pro malé dětské ruce.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domečku pro děti, který je vyroben podle přísných norem a evropského standardu. Je držitelem certifikátu odolnosti a kvality. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu125*50*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení106*51*25 cm
Celková délka125 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,60 kg
Nosnost20 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
gift SS2024ECO4540-1 Záhradný rýľ,ECO4540-2 Záhradné hrable,ECO4540-3 Záhradná lopata
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.