Set skákající autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby a patrová garáž Farma a 3 autíčka od 18 měsíců

Popis produktu

Objevujte perfektní hračky milovníky autíček. Set hraček od renomovaného francouzského výrobce Smoby v nejvyšší kvalitě v sobě skrývá dokonalou autodráhu Vroom Planet Mega Jump a patrovou garáž Farma s 3 autíčky. Hračky se spolu perfektně doplňují a jsou vhodné i pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů. Celý set získáte nyní za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Set hraček je vhodný pro děti od 18 měsíců.

Autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby skákající se dvěma autíčky od 18 měsíců

Skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet od Smoby je úžasná autodráha pro chlapce od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou také 2 autíčka, které chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Autodráha má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček.

Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Druhé autíčko se vystřelí ve vrchní části, rychle projede velkou zatáčkou a narazí do překážky ve spodní části nebo se spustí po prudkém spádu a projede smyčkou. Výška autodráhy je 67 cm, nejmenší chlapci při ní tedy mohou stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky pro rychlé a nebezpečné závody.

Farma Vroom Planet Smoby mechanická s autíčkem od 12 měsíců

Krásná dětská farma s výtahem a traktorem Vroom Planet je od francouzského výrobce Smoby. Patrová farma má různé mechanické pohyblivé součásti – otevírací rampu, ukazatel větru, který se dá otočit o 360°, funkční výtah v sýpce, pomocí kterého se autíčko dopraví výše nebo níže podle potřeby. Farma se dá napojit na většinu produktů řady Vroom Planet – autodráhy či garáže. Dopravní farma pro děti obsahuje krásné dětské autíčko – traktor sena s veselým designem usměvavé tvářičky, určené pro nejmenší. Autíčku se snadno otáčejí kolečka a dobře se drží v dětské ručce.

Dětská patrová farma a autíčko mají bezpečné oblé tvary bez hran, takže jednak se příjemně drží a jednak se děti s hračkou nezraní ani nepoškrábou nábytek. Hračka je krásně barevná – dominuje krásná zelená a jinak jsou to všechno pestré a moderní barvy. Design je speciálně určen dětem od 12 měsíců. Rozměry jsou 21*31*41 cm.

Autíčko Vroom Planet Smoby různé barvy délka 7 cm od 12 měsíců

Smoby autíčko Vroom Planet je pěkná hračka pro chlapce, je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. V tomto setu se nachází sada 3 autíček různých barev. Chlapecké autíčko na hraní má výšku 7 cm. Je to krásná hračka pro malé milovníky autíček, vhodná od 12 měsíců. Snadno se s ní manipuluje, děti ji velmi snadno uchopí. Usměvavá tvář na autíčku pro chlapce působí na nejmenší děti pozitivním dojmem. Manipulací s autem pro děti se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Autíčka se skvěle hodí k autodráhám nebo parkovacím garážím Smoby.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Celková délka75 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.