Set skákající autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby a patrová garáž Letisko od 18 měsíců

Popis produktu

Objevujte perfektní hračky pro malé závodníky. Set hraček od renomovaného francouzského výrobce Smoby v prvotřídní kvalitě obsahuje skvělou autodráhu Vroom Planet Mega Jump a garáž letiště s autíčkem a vrtulníkem. Hračky se spolu perfektně doplňují a jsou vhodné i pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů. Celý set získáte nyní akční cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Set hraček je vhodný pro děti od 18 měsíců.

Autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby skákající se dvěma autíčky od 18 měsíců

Skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet od Smoby je úžasná autodráha pro chlapce od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou také 2 autíčka, které chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Autodráha má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček.

Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Druhé autíčko se vystřelí ve vrchní části, rychle projede velkou zatáčkou a narazí do překážky ve spodní části nebo se spustí po prudkém spádu a projede smyčkou. Výška autodráhy je 67 cm, nejmenší chlapci při ní tedy mohou stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky pro rychlé a nebezpečné závody.

Letiště Vroom Planet Smoby mechanické s autíčkem a vrtulníkem od 18 měsíců

Krásné dětské letiště s výtahem, autíčkem a vrtulníkem Vroom Planet je od francouzského výrobce Smoby. Patrové letiště různé mechanické pohyblivé součásti – otevírací rampu a funkční výtah v řídící věži s přistávací plošinou, pomocí kterého se autíčko dopraví výše nebo níže podle potřeby. Letiště se dá napojit na většinu produktů řady Vroom Planet – autodráhy či garáže. Dopravní letiště pro děti obsahuje krásné dětské autíčko a vrtulník Vroom Planet s veselým designem usměvavých tvářiček, určených pro nejmenší. Autíčku i helikoptéře se snadno otáčejí kolečka a dobře se drží v dětské ručce.

Dětské patrové letiště a autíčko s helikoptérou mají bezpečné moderní oblé tvary bez hran, takže jednak se příjemně drží a jednak se děti s hračkou nezraní ani nepoškrábou nábytek. Hračka je krásně barevná – dominuje krásná modrá a jinak jsou to všechno pestré a moderní barvy. Design je speciálně určen dětem od 18 měsíců. Rozměry jsou 21*30*42 cm. Hra s dětským letištěm je zábavný způsob, jak strávit volný čas a zapojit do hry fantazii. Určeno spíše jako hračka pro chlapce než pro dívky.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Celková délka75 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.